Як не можна виховувати дитину.

Про виховання дітей створено багато книг, в яких містяться часом суперечливі поради. Тим не менш, дотримуючись певних правил, у вас напевно вийде виховати хорошу людину. Але є у вихованні дітей і свої табу. Якщо хочете виростити шкідливе і істеричне чадо, зробити це простіше простого.
Інструкція
1
Ви народили дитину, а значить, виконали свій обов'язок перед суспільством. Тепер нарешті можна зайнятися собою: підтягнути фігуру, що зіпсувалася під час вагітності, зустрітися з подругами, відпочити. Виховувати дитину повинні няня, дитячий садок і школа, адже це їх прямий обов'язок.
2
Можливо, ви завжди хотіли зайнятися балетом або вступити в художню школу, але життя склалося інакше. Тепер у вас нарешті з'явився шанс все виправити. Ви можете віддати дитину в балетну школу і гурток образотворчого мистецтва, і не важливо, що чадо бажає стати футболістом. Зараз він ще маленький і нічого не розуміє, зате буде вдячний вам, коли виросте.
3
Ніколи ні в чому не відмовляйте дитині. Ви ж не хочете слухати істеричні крики рідного дитя, що валяється на підлозі в магазині і молотить кулаками по підлозі. Діти, чиї батьки в усьому потурали їм, виростають найщасливішими.
4
У сучасному світі важливо вміти лаятися і відстоювати свої права. Учити дитину цього треба з дитинства, тоді надалі йому буде набагато простіше жити. Влаштовуючи розборки з чоловіком, дозволяйте дитині брати в них участь. Саме в родині він повинен засвоїти правильну поведінку під час сварок.
5
Найчастіше критикуйте розумові здібності дитини. Фрази «ти що, дурень?», «Ти в своєму розумі?» І «що ти думав?» Стимулюють дитину до пізнання світу. Зайва ж похвала, навпаки, гальмує малюка в розвитку.
6
Діти - це безпорадні і непристосовані істоти, яких потрібно постійно опікувати. Не дозволяйте дитині йти одному з двору, чи не відпускайте його руку при переході проїжджої частини, не зважайте його думку при виборі одягу для нього - все одно він ще маленький і нічого не розуміє.
7
Напевно численні подружки, тітоньки та бабусі в чергах дають вам різні поради, як виховувати дітей. Неухильно дотримуйтесь їх, адже хороша людина не може порадити дурницю. І тоді ви зумієте виховати ледачого, нахабного і розбещеного молодої людини.
Зверніть увагу
Батькам, які хочуть виростити добрих, чуйних і працьовитих людей, виховувати дітей, керуючись даними порадами, категорично не рекомендується.