Як потрібно прибирати квартиру.

Прибирання квартири - нехитра, на перший погляд, справу. Але воно деколи вимагає чимало часу і сил. Робити щось по системі набагато простіше і ефективніше - з цим згодні багато людей. Ніщо не заважає і вам систематизувати прибирання в будинку.
Вам знадобиться
  • - блокнот для планування прибирання;
  • - коробки;
  • - звичайні чистячі засоби.
Інструкція
1
Намагайтеся підтримувати чистоту постійно - ця порада, можливо, найкращий, хоча і не завжди здійсненний. Якщо ви будете намагатися кожного разу класти речі на місце, мити посуд відразу після їжі, то все, що вам залишиться - це регулярно випирати пил і мити підлоги.
2
Намагайтеся щодня робити щось для підтримки порядку в домі: сьогодні розберіть шафа, а завтра візьміться за кухню. Так прибирання буде постійно віднімати у вас незначна кількість часу, тоді як якщо робити це рідко, доведеться братися за генеральне прибирання. А на це вже може піти не один день. Кому охота витрачати всі вихідні на розбір завалів?
3
Не відкладайте прибирання на завтра. Якщо, приміром, у вас є всього півгодини і ви знаєте, що за цей час не встигнете все зробити, все одно приступайте до роботи. Решта доробите потім. Можете навіть завести таймер, щоб не захоплюватися.
4
Кімнату (або всю квартиру) розділіть на зони і забирайтеся в них по черзі. Наприклад, наступного разу у вас за планом половина кухні, включаючи вікно. Це означає, що вам необхідно буде вимити вікно (якщо потрібно), випрати фіранку, протерти люстру, забратися в шафці поруч з вікном, вимити кухонну плиту і т.д.
5
Заплануйте на один якийсь день чистку всіх вимикачів в квартирі, на іншій - чистку дверних та інших ручок. Це займе дуже мало часу, а квартира буде непомітно ставати чистішим і чистішим. Дрібниці теж грають роль.
6
Частіше позбавляйтеся від непотрібних речей. Це скоротить в майбутньому час на прибирання, адже вам не доведеться знову і знову перекладати їх з місця на місце. Викиньте непотрібне або віддайте тим, хто його потребує.
7
Використовуйте коробки, щоб зберігати однотипні (зазвичай дрібні) речі - нитки, інструменти, зарядні пристрої та інші технічні дрібниці, косметику і т.д. А ці коробки можна, у свою чергу, ставити в шафу. Так ваше житло буде виглядати акуратно, а знайти щось потрібне буде набагато легше, ніж якби ви копалися в купі різнорідної дрібниці.
8
По можливості давайте доручення членам своєї родини або розподіліть між ними якісь обов'язки по дому. Так справи будуть робитися швидше, а у вас буде більше вільного часу. Також попросіть домашніх, наприклад, намагатися класти речі на місце і відразу прибирати за собою. Підключіть дітей до наведення чистоти, перетворивши цей процес у гру.
Зверніть увагу
Не плануйте на один день занадто багато. Ви навряд чи все встигнете і випробуєте розчарування, тоді як маленьке, але виконане справа буде стимулювати вас на подальші подвиги.
Корисна порада
Багато людей відзначають, що після наведення порядку в квартирі, особливо на робітничо столі, і думки теж стають більш впорядкованими.
Якщо ви автомобіліст, використання GPS-навігатора буде найзручнішим способом знайти потрібний будинок . Досить завантажити детальну карту, вказати адресу, і прилад приведе вас до вказаного місця, вибравши оптимальний маршрут. Але є способи швидко знайти будинок в малознайомим місці, і не маючи під рукою навігатора,
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з виходом в інтернет, мобільний телефон.
Інструкція
1
Можна придбати в кіоску чи книжковому магазині саму звичайну паперову карту міста. Але при наявності доступу до інтернету простіше і зручніше буде скористатися електронними картами. Якщо ви хочете знайти яку-небудь організацію, зайдіть на її сайт. Найчастіше на ньому викладають фрагмент карти з позначенням потрібного будинок а, вказують додаткові орієнтири і схему проїзду.
2
Якщо необхідно знайти житлової будинок або організацію, яка не має сайту, скористайтеся онлайн-картами. Найпопулярніші з них: http://maps.yandex.ru і http://maps.google.ru/. Задайте місце розташування в рядку пошуку в наступному форматі: місто, вулиця, номер будинок а. Наприклад, так: Липецьк, вулиця Терешкової, д. 5. Якщо ви хочете насолоджуватися докладної тривимірною картою, створеної на основі знімків з космосу, скачайте програму «Гугл Планета Земля» (Google Earth).
3
При пошуку організації, адреса якої ви не знаєте, можна скористатися безкоштовним електронним довідником «2ГІС» (http://maps.2gis.ru). Тут, вказавши місто і назва установи, ви дізнаєтеся не тільки його розташування, а й додаткову інформацію: телефон, години роботи, електронну пошту, транспортні маршрути. Шукає довідник «2ГІС» і звичайні будинок а за вказаною адресою.
4
Дослідіть карту перед вихо будинок з будинок а, звертаючи увагу на розташовані поблизу об'єкта великі орієнтири. Якщо ви не впевнені у своїй пам'яті, краще роздрукувати карту або замалювати маршрут у вигляді схеми. Інший варіант - просто завантажити «Яндекс-карти» на телефон, якщо він підтримує подібні програми. Для цього переконайтеся, що потрібне вам місто є в списку об'єктів, для яких складені карти. Потім на сайті http://mobile.yandex.ru/maps введіть свій номер мобільного, отримаєте посилання на установку програми і дійте за інструкціями.