Як виявити батарею в ноутбуці.

Акумулятор в ноутбуці - це дуже зручна, але недовговічна річ. Рано чи пізно термін його служби підходить до кінця, і вам треба його замінити. Але для початку вам знадобиться дізнатися, де цей акумулятор знаходиться в ноутбуці.
Інструкція
1
Чисто механічне побудова ноутбуків всіх моделей дуже схоже. Щоб дістатися до батареї, вам знадобиться перевернути ноутбук, тобто працювати з тією стороною, яка зазвичай знаходиться внизу. Відділи під жорсткий диск і оперативну пам'ять, як правило, закриті кришкою і прикручені гвинтами. Акумулятор знаходиться в області кріплення основного системного блоку з монітором і зазвичай не прикручений до корпусу. Батарейний джерело живлення відзначений малюнком з батарейкою. З двох сторін від акумулятора є засувки. Розведіть їх і потягніть акумулятор на себе.
2
Якщо ви не впевнені в тому, що знайшли потрібну ділянку на корпусі - зверніться до інструкції з експлуатації або керівництву користувача. Якщо ви втратили брошуру - скачайте її з офіційного сайту виробника ноутбука. Для пошуку вам знадобиться вказати модель вашого пристрою, інформація про нього також відображена на нижній частині ноутбука. Знайдіть у керівництві розділ «Харчування» і скористайтеся порадами, наведеними там.
3
За умови, що ви міняєте акумулятор, купуйте новий аналогічний тому, що був встановлений раніше. Для цього візьміть старий батарейний джерело живлення з собою, щоб показати продавцю. Акумулятори іншого типу можуть мати іншу полярність контактів, інші роз'єми, інше напруга. Використання інших джерел живлення може призвести до появи диму, займання або вибуху батарейного джерела. Одним словом, крім поломки ноутбука ви можете отримати важку травму.
4
Ноутбук на відміну від стільникового телефону може працювати без батареї. Просто підключіть до нього дріт від адаптера живлення (який ви приєднуєте для зарядки батареї) і включіть ноутбук.