Як обіграти подарунок на ювілей. обіграти подарунок подрузі.

Люди люблять отримувати подарунки. Особливо в якийсь урочистий день, наприклад, коли відзначають свій ювілей, тобто круглу дату народження. Не дивно, що рідних, близьких і друзів задовго до цієї дати мучить питання: який би подарунок піднести? Щоб він не тільки сподобався ювіляру, але і запам'ятався, приніс задоволення усім присутнім, виглядав оригінально, весело.
Інструкція
1
Постарайтеся вирішити, який подарунок в цій ситуації буде найкращим. Це залежить від багатьох факторів: віку і статі ювіляра, його положення в суспільстві, смаків, захоплень, звичок, а також ваших фінансових можливостей, зрозуміло.
2
Підберіть найбільш підходяще до подарунка супровід. Це може бути або вірш, або урочиста ода в прозі, або навіть міні-сценка з якогось спектаклю. Якщо ви самі не впевнені - зверніться у фірму, що спеціалізується на організації домашніх свят. Там напевно підберуть відповідний сценарій, напишуть або віршований, або прозовий текст, де зі смаком і гумором будуть перераховані достоїнства ювіляра.
3
Якщо у вас з ювіляром тісні, дружні відносини, що допускають відому фамільярність, навіть у присутності сторонніх, можете обіграти подарунок у вигляді смішного, незлостивого розіграшу. Це може стосуватися буквально всього: упаковки подарунка (наприклад, якщо до нього доведеться добиратися через кілька проміжних шарів, типу матрьошки), форми його вручення (можна замовити у фірмі доставку кур'єром в якомусь маскарадному костюмі), прикладеної інструкції із застосування, зрозуміло, також жартівливо-урочистою. Головне правило: менше шаблонів, більше оригінальності.
4
Ну, а як бути, якщо ви щиро хотіли б зробити одному дуже хороший, по-справжньому цінний подарунок, але фінансові можливості не дозволяють? Нічого страшного, навіть дуже скромне підношення можна добре і смішно обіграти. Наприклад, скажіть йому: «Ми знаємо, що ти дуже хочеш поміняти свою« Ладу »на« Лексус ». Чесне слово, з радістю б тобі його піднесли, якби могли. Але ось наш скромний, посильний внесок у виконання твоєї мрії! »І піднесіть йому гарний брелок для ключів запалювання або іграшку-наклейку на лобове скло автомобіля. Або: «Ти завжди був дуже розумним, любив придумувати щось нове, оригінальне. Ти заслуговуєш того, щоб стати лауреатом Нобелівської премії. Дозволь піднести тобі те, що багато років тому надихнуло геніального Ньютона, впавши йому на голову! »І з посмішкою простягніть ювіляру красиву кошичок, повну апетитних рум'яних яблук.