Як не забути англійську мову.

Англійська мова - одна з найпоширеніших і затребуваних у світі. Тому його знання може дуже стати в нагоді, наприклад, якщо ви хочете влаштуватися на престижну, високооплачувану роботу. Він може знадобитися при туристичній поїздці за кордон, в ті країни, де практично не знають російської мови. На жаль, далеко не всі громадяни Росії володіють англійською. А деякі взагалі не мали ніякої мовної практики з часу закінчення середньої школи або вузу і тому потроху його забувають.
Інструкція
1
Читайте будь англійські тексти, які тільки попадуться. Нехай це будуть навіть дитячі книжки для школярів середніх класів. При читанні у вас автоматично спливуть в пам'яті і багато забуті слова, і граматичні правила. Ще краще, якщо це буде якась щоденна газета англійською мовою.
2
Візьміть за правило: хоча б кілька хвилин на день говорити вголос по-англійськи. Подумки уявіть собі якусь повсякденну ситуацію, наприклад, ніби ви за кордоном намагаєтеся порозумітися з місцевим жителем, щось питаючи у нього. Він не розуміє по-російськи, а ваше завдання - отримати від нього потрібну інформацію. Спочатку можете обходитися найпростішими словами, навіть не особливо дотримуючись граматичні правила (тобто, розмовляючи з ними ламаною англійською). Потім поступово ускладнюйте завдання, при необхідності користуючись словником.
3
Через деякий час почніть вдаватися до непростого, але ефективному, прийому. Читаючи якийсь російський текст, намагайтеся подумки перекладати кожну фразу на англійську. Знову-таки для початку можете будувати її спрощено. Приділяйте цьому зовсім небагато часу, але щодня. Результат не змусить себе довго чекати.
4
Постарайтеся прочитати в оригіналі добре знайомі вам твори, які ви багато разів читали російською мовою, вивчивши мало не напам'ять. Наприклад, розповіді Конан Дойля про сищика Шерлока Холмса. Тримайте під рукою російський текст. Якщо вам попадеться незрозуміле слово або уривок - загляньте в переклад. Такий спосіб не тільки швидко поповнить ваш словниковий запас, але і допоможе знову запам'ятати правила побудови фраз в англійській мові.
5
І, зрозуміло, при першій можливості слухайте англійську мову. Оскільки існує велика різниця між умінням читати і здатністю сприймати інформацію на слух. Переглядайте фільми, зняті у Великобританії або США, намагаючись зрозуміти, про що говорять герої. Для початку можна дивитися англомовні ролики - навчальні, музичні, на побутові теми і т.д.