Як бути непомітним.

Часом нам хочеться привернути до себе якомога більше уваги, а іноді навпаки - хочеться стати «людиною-невидимкою». І в таких випадках питання про те, як бути непомітним для оточуючих, стає вкрай актуальним.
Інструкція
1
Перше, що привертає увагу оточуючих - це зовнішній вигляд людини. Тому для того, щоб «злитися з пейзажем», необхідно виключити все, за що «чіпляється погляд». Яскравий одяг або аксесуари, ефектні зачіски, манікюр, косметика, прикраси - про все це треба забути. Ідеальний варіант - це одяг середньої якості, непомітних кольорів (сірий, темно-синій, коричневий), не підкреслює фігуру. Наприклад, трохи мішкуваті джинси і неяскравий однотонний пуловер плюс нейтральна взуття. Яскравий колір волосся або стильну стрижку можна приховати під темною трикотажної шапкою, злегка натягнувши її на лоб. Такого «маскарадного костюма» цілком достатньо для того, щоб загубитися в натовпі - якщо ви, звичайно, не будете привертати уваги своєю поведінкою.
2
Не робіть різких рухів, не видавайте гучних звуків і постарайтеся, щоб на вашому обличчі не відбивалися емоції. Гучний сміх, виразна мова, активна міміка, розмашисті жести - все це також привертає увагу.
3
Як правило, люди звертають увагу на тих, хто «відкритий світу» - і, якщо ви проявляєте повну незацікавленість, вам, швидше за все, дадуть відповідь взаємністю. Демонструйте заглибленість у себе: швидка хода, голова трохи опущена, погляд під ноги. В приміщенні сідайте в кутку або біля стіни, можна при цьому зануритися в книгу або КПК.
4
Якщо вам необхідно спілкуватися з людьми - будьте пасивні. Не дивіться на співрозмовника, не проявляйте ініціативи в розмові. У той же час не варто підкреслено «йти від бесіди» - монотонно підтакуйте, односкладово погоджуйтеся, потискайте плечима. В такому випадку ваша поведінка не викличе роздратування - але й бажання продовжити спілкування теж. І навряд чи ваш співрозмовник зможе згадати вас через день-другий.
Бувають ситуації, коли не хочете, щоб на вас звернули увагу. Але чи можна зробити так, щоб людина, з якою ви поговорили, через день про вас просто забув? Або загубитися в натовпі так, щоб до вас не проявили інтерес і не запам'ятали? Фахівці стверджують, що це зовсім неважко, якщо ви будете дотримуватися деяких нескладних правил.
Інструкція
1
Зазвичай людей тягне спілкуватися з тими, хто інстинктивно ніби «тягнеться до миру», тобто сам має бажання відкритися. Але якщо ви не хочете, щоб вами зацікавилися, показуйте свою байдужість до оточуючих. Якщо ви опустите голову, направите свій погляд «всередину себе» або на землю і постараєтеся швидко пройти повз людину, не зачепивши його увагу, то, швидше за все, він і не згадає, що вас бачив.
2
Коли хтось зустрічається з незнайомим чоловіком, то перше, на що звертає увагу, це зовнішність співрозмовника і його манера одягатися. Тому, щоб не виділятися з натовпу оточуючих людей, постарайтеся одягатися так само, як вони. Ваш одяг повинен бути середньої якості, непомітною, без яскравих, пам'ятних деталей, кулонів, брошок та іншої помітної біжутерії, можливо, сіра, темно-синя або коричнева.
3
Подбайте також про те, щоб мати непоказний макіяж і скромно зачесане волосся. Якщо у вас незвичайний колір волосся, надіньте темний головний убір, але тільки, зрозуміло, доречний у даній ситуації. Подумайте, чи немає у вас на обличчі або відкритих частинах тіла яких-небудь індивідуальних прикмет. По можливості, їх необхідно закрити або замаскувати.
4
Якщо вам необхідно прийти на якийсь захід і залишитися непомітним, спробуйте потрапити на нього трохи раніше, але не першим. Дуже добре, якщо ви влаштуєтесь в непримітному кутку і будете просто дивитися у вікно, читати книгу, газету або журнал, ні з ким не спілкуючись.
5
На вас не звернуть увагу в групі людей, якщо ви справите враження людини з обслуговуючого персоналу. Навіть якщо до вас звернуться і попросять щось зробити, то, з великою часткою ймовірності, що не запам'ятають. Але, звичайно, тільки тоді, коли ви самі не залучите чимось до себе увагу.
6
Слухайте, що навколо говорять і не намагайтеся висловлювати свою думку. Якщо вам все ж доведеться вступити в бесіду, то намагайтеся не дивитися на свого співрозмовника і не проявляти ніякої ініціативи в діалозі. Коли вас про щось запитують, ввічливо відповідайте, і не більше того. Можете просто підтакувати, давати односкладові, байдужі відповіді або знизувати плечима. Ваше завдання в цьому випадку - не викликати в людини роздратування. Через деякий час він сам втратить до вас інтерес і бажання продовжити розмову.
7
Привертає увагу до людини також манера його поведінки. Якщо ви не будете робити ніяких різких рухів, говорити голосно, зухвало сміятися чи демонструвати людям свої емоції мімікою, то напевно залишитеся непоміченим.
Корисна порада
Повірте, що в більшості випадків в натовпі ви помітні тільки для самого себе. Люди зазвичай не проявляють пильної уваги до оточуючих. Тому поводьтеся природно, і будете непомітні.