Як переробити гальма.

Для удосконалення гальмівної здатності машини автолюбителями нерідко переробляються задні гальма. Барабанні гальма замінити дисковими ви зможете майже на будь-якої моделі авто, якщо маєте потрібні елементи гальмівної системи і деякі навички.
Вам знадобиться
  • - задні гальмівні диски;
  • - гальмівні колодки;
  • - армовані гальмівні шланги;
  • - ключі і викрутки;
  • - супорти;
  • - гальмівна рідина.
Інструкція
1
Спочатку потрібно автомобіль підготувати. Для цього підніміть задню його сторону за допомогою домкрата і зніміть колеса. Потім потрібно зняти гальмівні барабани, а також маточини, гальмівні колодки, тросик стоянкового гальма. Далі від гідроциліндра від'єднується гальмівний шланг.
2
Після демонтажу старої гальмівної системи поставте задній гальмівний диск на посадкове місце маточини, після чого запресуйте колісні шпильки, а також затягніть колісні гайки. Гальмівний диск повинен повністю сісти на своє посадочне місце - переконайтеся в цьому, щоб уникнути можливих проблем.
3
Далі можна переходити до установки супорта. Встановіть його замість щитка барабана посадковим місцем прямо в торцеву частину балки. Потім потрібно вставити піввісь і все скріпити за допомогою болтів. Зверніть під час установки скоби супорта увагу, щоб вона не стикалася з гальмівним диском. Вставте в скобу гальмівні колодки.
4
До речі, рекомендується купувати гальмівні колодки аналогічної марки з гальмівними дисками. Справа в тому, що кожна конкретна компанія-виробник підганяє до дисків гальмівні колодки, випускаючи їх, враховуючи ті чи інші параметри, наприклад, розмір.
5
Потім потрібно під'єднати армований гальмівний шланг, а потім з'єднати його з металевою трубкою. Виробляєте з'єднання за допомогою спеціального болта - штуцера. Армовані шланги переважніше використовувати, оскільки вони вигідно відрізняються від гумових тим, що не розтягуються, що не здуваються. Гумовий же шланг може прорватися, що, в свою чергу, призведе до неминучої витоку гальмівної рідини.
6
Встановіть ручне гальмо. На завершення роботи по заміні задніх гальм відрегулюйте їх тиск, щоб не страждала ефективність гальмування.
Зверніть увагу
Зверніть при купівлі елементів гальмівної системи увагу на сертифікат, тому як використання пристроїв без сертифіката присікається чинним Законодавством РФ.
Корисна порада
Заміна гальм з барабанних на дискові - це досить серйозне втручання в пристрій автомобіля, тому рекомендується довірити цю роботу професіоналам. Вони не тільки якісно змінять гальмівну систему, але ще й правильно її налаштують.