Як відновити квиток на поїзд.

При втраті заздалегідь купленого квитка на поїзд ви можете опинитися в дуже складному становищі незалежно від того, чи перебуваєте ви вдома або в поїздці. На щастя, існує можливість відновити бланк такого квитка.
Інструкція
1
Уточніть, чи зможете ви повернути втрачений квиток. Щоб вам допомогла компанія Російські залізниці, поїзд, на який ви купували квиток, повинен бути внутрішньоросійськими. Також такий квиток необхідно купувати на території Росії. Для отримання нового квитка на міжнародний потяг зверніться в туристичне агентство або касу іноземної залізниці, де ви його купили.
2
Зверніться в залізничну касу, де ви купували квиток. Також ви можете переоформити його на станції відправлення або прибуття поїзда. Там передайте касиру заяву на ім'я начальника вокзалу про те, що ви хочете відновить втрачений квиток. У заяві вкажіть своє прізвище, ім'я та по батькові, напрямок прямування поїзда і дату його відправлення. Пред'явіть свій паспорт, за яким купувалося проїзне посвідчення. Після цих формальностей ви зможете отримати в касі другий примірник квитка. Очікування квитка займе один-два години.
3
Сплатіть мито за отримання копії квитка. Після цього при необхідності пройдіть на платформу поїзда або поверніться додому або в готель. Якщо ви не пам'ятаєте, де купували квиток, або дату відправлення, зверніться до касира вокзалу, звідки йде ваш поїзд. Він, можливо, зможе знайти вас за списком пасажирів.
4
Майте на увазі, що переоформляти квиток ви повинні тільки особисто, так як у вас будуть питати російський паспорт. Якщо такої можливості немає, оформіть нотаріальну довіреність на іншу особу.
Зверніть увагу
Отримати копію квитка після псування або втрати можна тільки один раз. Якщо втратите його ще раз - не зможете відновити повторно.
Корисна порада
Якщо ви побоюєтеся ще раз втратити свій квиток, резервуйте його в електронному вигляді на сайті турагентства або РЖД. Це не тільки захистить вас від відсутності проїзних документів, але і заощадить ваш час на похід в залізничну касу.