Як намалювати голуба олівцем. легкі малюнки.

Світ птахів неймовірно різноманітний, тому малювати їх - одне задоволення. Однак якщо ви тільки починаєте свої експерименти в зображенні пернатих, найпростіше почати саме з голубів - вони мають досить пересічний вигляд, до того ж поспостерігати за ними і навіть спробувати змалювати з натури не складе ніяких труднощів.
Вам знадобиться
  • Папір, прості олівці різної твердості та товщини, фотографії голубів, ластик.
Інструкція
1
Розгляньте фотографію голуба, зверніть увагу на особливості пропорцій цього птаха. У голуба велике тіло і маленька кругла голова на короткій шиї. Розпущений голубиний хвіст має веерообразную форму, у білих голубів він більш ажурний. Розкриті крила голуба мають розмах, в два рази перевищує довжину його тіла. Сизі голуби, що живуть у місті, можуть мати самий різний окрас - бувають сірі, з білими і навіть коричневими плямами - ці плями можна відобразити на малюнку.
2
Уявіть, в якій позі і з якого кута зору ви хочете зобразити голуба. Найпростіше малювати яка сидить до вас боком птицю, склавши крила. Намітьте олівцем легкі кордону тіла голуба. Нанесіть основні напрямні лінії малюнка. Потім уточніть малюнок грубими лініями - намітьте голову, тулуб, хвіст, ноги птаха.
3
Більш точну промальовування краще почати з голови і ніг, так як це найскладніші частини малюнка. Прорисуйте голову, дзьоб, очей птиці, ноги і кігті. Розгляньте на фотографіях, як виглядають ноги у птахів і які вони повинні мати пропорції, щоб виглядати природно. Потім намітьте великі пір'я на крилі і хвості. Намалюйте ідеально круглий очей. Дзьоб голуба повинен бути трохи спрямований вниз. Зауважте, що нижня частина ніг у голубів теж покрита пір'ям.
4
загасити м'яким олівцем ті місця, куди буде падати тінь - шию, хвіст, крило, затінені ділянки пір'я.
5
Твердим олівцем ретельно опрацювати всі дрібні деталі. В роботі олівцем деталі дуже важливі - тонкими лініями прорисуйте все пір'я, складки шкіри на ногах, очей доповніть відблиском. Не забудьте стерти всі допоміжні лінії, щоб вони не забруднювали малюнок.
6
Після того, як ви закінчите перший малюнок, спробуйте зобразити голуба в інших позах і з інших точок зору. Вам знову допоможуть фотографії птахів, а також живе спостереження за голубами в найближчому парку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u-Ioa4g8mj8