Як вирощувати перець. Як виростити болгарський перець.

Існують гострі, гіркі і солодкі сорти перцю. Дана культура досить теплолюбна, тому її виващівают більше в південних районах. Але також можна отримати урожай і в заскленої теплиці.
Вам знадобиться
  • - насіння;
  • - перегній;
  • - пісок;
  • - деревна зола;
  • - мінеральне добриво.
Інструкція
1
Висівайте насіння на розсаду десь наприкінці січня. Вирощуйте її в ящиках в теплому приміщенні, вікна якого виходять на сонячну сторону. Приготуйте живильну суміш. На відро перегною додайте по склянці піску і деревної золи. Всі компоненти залийте водою (2 літри на відро) і ретельно пропарьте на вогні.
2
Семена сійте в теплу грунт в борозенки на відстані 5 см один від одного на глибину в 1 см, відстань між майбутніми рослинами повинна бути 2 см. Зверху присипте землею і ущільніть.
3
Розсада живе в ящику приблизно місяць - до появи двох справжніх листів. Поливайте її відстояною водою раз на тиждень. Підгодуйте культуру будь-яким добривом для перців, дотримуючись інструкції.
4
Далі рослини необхідно пікірувати. За 2 години для процедури полийте перець, це потрібно для того, щоб земля під час пересадки не обсипалася з корінців. Пікірують в невеликі ємності, наприклад, у пластмасові стаканчики. Наповніть їх поживною сумішшю, полийте добривом, зробіть невелике заглиблення і посадіть рослину до сім'ядольних листочків. Розсаду регулярно рихлите.
5
При температурі повітря 20оС перець можна висаджувати в теплицю. Оберігайте рослину від прямих сонячних променів, полив проводите раз на тиждень, в дуже жарку погоду полив теплою водою збільште до двох разів.
6
Регулярно рихлите грунт і видаляйте бур'яни, за сезон проведіть 3 підгортання або просто додатково підсипте грунт до коріння.
7
Підгодуйте будь-яким мінеральним добривом спочатку під час цвітіння, а потім плодоношення.
8
Коли рослина буде 20 см заввишки, видаліть верхівку. Це необхідно для того, щоб з'являлися бічні пагони. З знов з'явилися гілочок залиште тільки 4-5 верхніх, саме на них буде врожай. Решта видаліть.
9
Урожай збирайте поступово, знімайте тільки повністю дозрілі плоди.
Зверніть увагу
Постарайтеся зібрати плоди до настання заморозків, інакше перець не буде зберігатися.
Корисна порада
Вибирайте сорти, які адаптовані під ваш клімат.