Огірки: Як їх виростити.

Огірок - смачна і корисна овочева культура сімейства гарбузових, яка вирощується повсюдно. Вона досить невибаглива у догляді, чудово росте як в теплиці, так і у відкритому грунті.
Вам знадобиться
  • - сіль;
  • - гній;
  • - хлористий калій;
  • - суперфосфат;
  • - аміачна селітра.
Інструкція
1
Щоб посадити огірки, насамперед підготуйте насіння. Прогрійте їх при температурі 50оС протягом 3 годин. Після чого опустіть в соляний розчин (на склянку води половина чайної ложки солі). Насіннячка, які спливли, видаліть - вони не зійдуть, а що залишилися на дні будуть придатні для посадки. Їх загорніть у вологу тканину і помістіть в тепле місце на 2 дні. Коли у них проклюнеться корінець - можна приступати до посадки.
2
Підготуйте грядку. Скопайте грунт і внесіть добрива. На квадратний метр необхідно покласти 20 кг гною, 10 г хлористого калію, 30 г суперфосфату. Після чого грядку пробороніте граблями.
3
Зробіть на грядці борозенки на відстані 70 см один від одного. Посадіть пророщені насіння на глибину 2-3 см. Після чого присипте їх невеликою кількістю землі.
4
Коли у рослини з'являться перші 3 листа, проведіть розпушування. У фазі 3 справжніх листків прорідити огірки, щоб відстань між ними було приблизно 7 см. Також проведіть підгодівлю. Візьміть 15 грам аміачної селітри, 2 грами хлористого калію і внесіть при розпушуванні в грунт. Наступну підгодівлю зробіть перед цвітінням огірків.
5
пріщіпніте верхівку рослин, коли вони будуть в фазі 4-5 листків. Це необхідно зробити для того, щоб прискорити появу жіночих квіток.
6
Збір врожаю проводите регулярно, щоб не з'являлися перестиглі жовті огірки, вони сильно знижують врожайність.
7
Поливайте рослини після кожного збору овочів. Після поливу бажано рихлити землю, щоб не виникало корки. До початку плодоношення процедуру проводите через день. Також видаляйте бур'яни.
Зверніть увагу
Грядку під дану культуру бажано готувати з осені. Навесні при перекопуванні додавати перегній.
Корисна порада
Для посадки краще застосовувати 2-х річне насіння. У них хороша схожість і врожайність.