Як очистити воду.

Пити воду корисно для здоров'я. Але чи достатньо просто прокип'ятити її, щоб пити і бути впевненим в чистоті води? Мабуть, краще самостійно очистити її в домашніх умовах. Це і нескладно, і гарантує хороший результат.
Вам знадобиться
  • - каструля;
  • - аскорбінова кислота;
  • - фільтр для води.
Інструкція
1
Добудьте чисту «живу» воду методом виморожування. Це досить простий спосіб отримати чисту воду без жодних домішок. Візьміть невелику каструлю і налийте в неї води, не доливаючи пару сантиметрів. Відомо, що в твердому стані вода займає більше місця, необхідно це враховувати.
2
Поставте каструлю на мороз на деякий час. Зачекайте, поки замерзне приблизно половина рідини. Після чого проткніть верхню кірку льоду і злийте ту воду, що не застигла. Лід, який залишився в каструлі, і є та сама «жива вода», без домішок і шкідливих речовин. З'їжте щіпку солі після вживання чистої води. Справа в тому, що під час такого очищення з рідини разом з шкідливими речовинами йде і сіль. Вона необхідна для організму, тому не захоплюйтеся, не забувайте підтримувати сольовий баланс.
3
Спробуйте й інші способи самостійної очистки води. Один з них - метод, що складається з трьох кроків: відстоювання, кип'ятіння і додавання кислоти. Налийте воду в каструлю, дайте їй відстоятися протягом одного дня. Не закривайте каструлю кришкою, це допоможе вийти з води таким газоподібним речовинам, як аміак і хлор.
4
Після відстоювання поставте ємність на вогонь і доведіть воду до кипіння. Однак прокип'ячена вода ще не означає, що вона чиста і корисна. Напевно ви помічали, що на стінках чайника з часом з'являється темний наліт. Це не що інше, як солі важких металів. При кип'ятінні вони виділяються з води і потрапляють в організм людини. Тому після цього другого кроку необхідно зробити ще один і довести очистку води до переможного кінця.
5
Додайте в воду аскорбінову кислоту. На 5 літрів - 0,5 грама, на 3 літри - 0,3 грама і так далі. Добре перемішайте воду і дайте постояти годину. Крім аскорбінової кислоти для очищення води підійде також невелика кількість натурального соку. Після того як вода настоїться, можете пити її і бути впевненими, що п'єте справжню чисту корисну для здоров'я рідина.
Корисна порада
Придбайте фільтр для води. Перш ніж приступати до очищення води, пропустіть рідина через нього.