Як перевернути автомобіль. Як перевернути авто своїми руками.

Для ремонту автомобіля іноді потрібно покласти його на бік. Щоб ця операція не призвела до пошкодження кузова, її слід виконувати з використанням спеціальних пристосувань і з дотриманням всіх правил техніки безпеки.
Вам знадобиться
  • - перекидач;
  • - запасне колесо;
  • - кілька помічників;
Інструкція
1
Перш ніж нахиляти автомобіль, подумайте про те, чи дійсно дана операція так необхідна. Можливо, досить по черзі підняти боку машини домкратом і вивісити на підставках, скористатися ремонтної ямою або естакадою. Не забувайте про те, що будь-яке необережне дію при перевертанні автомобіля може привести до серйозних пошкоджень корпусу.
2
Якщо ви все-таки вирішили перевернути машину, вам знадобиться спеціальний перекидач, відповідний до вашої марки автомобіля. Так як покупка даного пристосування потребує коштів, а самостійна збірка є непростою справою, візьміть його на кілька днів в оренду. Використання заводського пристрою є єдиним надійним і безпечним способом нахилу автомобіля.
3
Існує простий варіант перекидання автомобіля, звичайно застосовуваний до «класики» ВАЗ. Підійде він і для інших автомобілів, близьких по конструкції. Врахуйте, що вам знадобиться допомога кількох людей. Виконувати нахил машини поодинці не можна, ви ризикуєте пошкодити її або отримати травми.
4
Опустіть переднє бокове скло, вставте вертикально у віконний отвір запаску, ближче до стійки дверей. Після цього помічники повинні акуратно перекинути автомобіль на бік, при цьому необхідно підтримувати запаску. Торкнувшись землі, колесо буде надійно утримувати автомобіль в перевернутому стані. При перевертанні автомобіля уважно стежте за тим, щоб колесо розташовувалося строго вертикально.
5
Ви можете виготовити перекидач самостійно, скориставшись наведеними в інтернеті схемами. При виготовленні пристосування не використовуйте дерево та інші неміцні матеріали. Працюючи з саморобним пристроєм, враховуйте можливість його поломки, тому завжди тим чи іншим способом страхуйте автомобіль від падіння. Наприклад, підставляйте додаткові опори у вигляді міцних дерев'яних лаг.