Як перестати годувати дитину.

Незважаючи на те, що грудне вигодовування забезпечує всі потреби новонародженого, рано чи пізно приходить день, коли дитину необхідно відлучити від грудей. Припинити годувати дитину не так легко, але якщо дотримуватися певних правил, то малюк перенесе розставання з улюбленим продуктом легше.
Інструкція
1
Почніть з скорочення кількості прикладань до грудей, залишивши ранкове і вечірнє. Протягом дня намагайтеся перемикати увагу малюка на щось більш захоплююче, так як іноді дитина може просити груди не тому, що голодний, а просто за звичкою.
2
Найважче не годувати дитину вночі, так як багато дітей звикли засинати з грудьми. Годуєте малюка на ніч більш щільно, щоб він не вимагав груди через почуття голоду. Процес отучения індивідуальний по часу, будьте готові до того, що перший час малюк може скандалити і плакати.
3
Не старайтесь замінити молоко компотом або соком, в якості альтернативи підійде тільки чиста вода. До солодкого соку діти звикають дуже швидко, і про спокійний сон вночі можна буде забути.
4
Прийнявши рішення перестати годувати, будьте сильні. Якщо епізодично задовольняти вимоги дитини, то процес розтягнеться на невизначений час і буде більш болісним для обох його учасників.
5
Майте на увазі, що в період прорізування зубів, під час хвороби або влітку в спеку припиняти годування небажано, тому що це буде додатковим стресом для дитини.
6
Чим рідше здійснюється прикладання до грудей, тим швидше припиниться лактація і грудне вигодовування завершиться природним шляхом.
7
Для дітей, які досягли двох років, з якими вже можна домовитися, існує ще один народний спосіб - намазати груди зеленкою і повідомити, що вона захворіла. Іноді цей метод спрацьовує, оскільки апетиту таке видовище у дитини не викликає.
8
Самий радикальний спосіб закінчити грудне вигодовування - це поїхати з дому на кілька днів, доручивши турботу про дитину близьким родичам. Але такий метод не надто хороший для дитячої психіки, так як відразу у малюка змінюється весь життєвий уклад: він втрачає і молоко, і маму. Тому набагато краще відучувати дитини поступово.