Як перевести кішку на натуральний корм.

Ведеться багато розмов про те, як організувати правильне годування кішок. Сухий корм набагато зручніше для власників, але ті господарі, які щиро піклуються про здоров'я своїх вихованців, воліють натуральне харчування. Привчити тварину до нього можна навіть після тривалого годування сухими кормами.
Вам знадобиться
  • - м'ясні продукти;
  • - злаки;
  • - овочі;
  • - кисломолочні продукти;
  • - вітаміни та мінерали.
Інструкція
1
Збираючись перевести кішку на натуральний корм, пам'ятайте про те, що відповідальність за її збалансоване харчування повністю лягає на господаря. Їжа зі столу для кішки не підходить, наскільки б оригінально не виглядали смакові переваги тварини у вигляді шоколаду або смаженої картоплі. Про те, як правильно годувати тварину, краще всього проконсультуватися з фахівцем.
2
Переходьте на натуральний корм для кішок поступово. У перший день додайте до звичного сухому продукту лише десяту частину м'яса. У другий день збільште його зміст до 20 відсотків, і так протягом 10 днів, поки сухий корм не буде повністю виключений.
3
Можна спробувати заважати натуральні продукти з подрібненим в порошок сузим кормом або рідкими консервами, так як любов до сухого корму викликається його особливим запахом, приємним для кішки.
4
Постарайтеся підібрати найбільш оптимальний для кішки продукт. Можливо, вона не буде їсти яловичину, але не відмовиться від курки. Спершу тварина просто звикне до смаку натуральної їжі, забувши про сухому кормі. А вже пізніше її раціон харчування можна буде розширити.
5
Більш радикальний метод - це різкий і повна відмова від сухого корму. Проблема полягає лише в тому, що деякі тварини категорично не бажають є натуральний корм, демонстративно голодуючи кілька днів. Вельми сумнівно, що тварина зможе свідомо заморити себе голодом, але не кожен, хто любить господар зможе витримати подібну акцію протесту.
Корисна порада
Поки тварина знаходиться на стадії переходу від сухого корму на натуральний, воно може відмовлятися від їжі або є вкрай мало. Для того щоб продукти не пропадали і не довелося витрачати час на приготування нових порцій, можна заморозити кілька маленьких контейнерів готового м'яса в морозильній камері. Перед годуванням залишиться лише розморозити їжу.