Як очистити клавіатуру на ноутбуці. Як пределать клавішу до ноутбука.

Якщо бруд і частинки пилу потрапляють всередину клавіатури звичайного стаціонарного комп'ютера, з часом вийде з ладу тільки сама клавіатура. У той час як бруд з клавіатури ноутбука цілком може потрапити на внутрішню частину його корпусу, в цьому випадку ваш ноутбук може незабаром зламатися. Тому дуже важливо регулярно очищати клавіатуру ноутбука, тому ця процедура здатна продовжити термін його експлуатації.
Вам знадобиться
  • - спеціальні м'які серветки для очищення клавіш;
  • - щітки для видалення пилу і бруду між клавішами;
  • - спеціальна рідина для протирання клавіш;
  • - спеціальний набір для більш ретельної чистки.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до процедури чистки, слід розібратися, яка чистка вам потрібна - глибока або поверхнева. За допомогою поверхневої чищення можна очистити тільки клавіші і простір між ними. Застосовуючи глибоку чистку, ви зможете також видалити пил з контактів, запобігаючи її осідання на внутрішню частину пристрою ноутбука. Взагалі-то клавіатура ноутбука потребує обох видах цих процедур, однак є така закономірність: чим частіше проводити поверхневу чистку, тим рідше потрібно буде виробляти глибоку.
2
Для регулярної дезінфекції та поверхневої чистки клавіш найкраще використовувати спеціальні щітки, серветки та очищувальну рідину. При цьому важливо дотримувати акуратність і обережність, щоб рідина не капала на контакти між клавіш. Якщо ви перестаралися з чищенням клавіатури, і букви на клавішах стерлися, в цьому випадку можна купити на клавіші спеціальні наклейки.
3
Якщо спеціальних чистячих засобів у вас немає, можна скористатися сподручнее засобами. Так, замість серветки та щітки можна використовувати чисту м'яку ганчір'я, а замість очищає рідини - розведений ізопропіловий спирт. Ні в якому разі не використовуйте горілку, ацетон, етиловий спирт або інші агресивні речовини, тому вони можуть не тільки стерти фарбу з клавіатури ноутбука, але і оплавити його корпус.
4
Іноді для глибокого чищення використовуються пилососи для клавіатури, які отримують живлення від USB. Однак потужність цих пилососів дуже маленька, щоб можна було як слід очистити контакти клавіатури. Тому подібна чистка в підсумку вийде поверхневою.
5
Для глибокої грунтовного чищення краще скористатися балончиком зі стисненим повітрям, який виходить з нього (балончика) під сильним тиском. Це дозволяє видути пил, що осів на контакти. Однак не слід купувати занадто «потужний» балончик, щоб не пошкодити клавіатуру. Цей спосіб можна періодично застосовувати у разі потреби.
6
Як варіант, ви можете розібрати клавіатуру для глибокої чистки. Для цього зніміть клавіші за допомогою викрутки, а потім почистіть контакти і гумки, використовуючи спеціальну губку або м'яку серветку, а також спеціальне чистячий засіб. Всі ці маніпуляції потрібно проробляти максимально обережно, тому, якщо ви не впевнені, що зможете на 100% зібрати все в первісному вигляді, краще не беріться.
7
Розбираючи клавіші, акуратно подденьте їх за допомогою викрутки невеликого розміру і, дотримуючись обережності, зніміть з корпусу клавіатури. Клавіатуру слід знімати акуратно, щоб уникнути обриву шлейфа, який з'єднує її з материнською платою. Щоб наприкінці роботи правильно приробити клавіші, ви можете їх попередньо (перед початком цієї чистки) сфотографувати.
Зверніть увагу
Потрібно пам'ятати, що необережна чищення може послужити причиною псування всього ноутбука. Для грунтовної глибокого чищення ноутбук вам, швидше за все, доведеться розібрати. Це досить ризикована процедура. Якщо ви побоюєтеся, що не зможете ноутбук потім зібрати, то краще не робити це самостійно. У випадку, якщо ваш ноутбук на гарантії, потрібно враховувати, що після розбирання і подальшої збірки він її втратить.