Як перевести ноутбук в сплячий режим. Як ноутбук зробити в сплячий режим натисненням кнопки.

Використання на комп'ютері сплячого режиму дозволяє значно скоротити час завершення поточного сеансу роботи, а також допомагає домогтися практично миттєвого повернення системи до робочого стану після простою. Переклад ноутбука в сплячий режим можна здійснювати як в автоматичному режимі, так і вручну.
Інструкція
1
Щоб отримати доступ до всіх налаштувань сплячого режиму, правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть у контекстному меню пункт «Персоналізація» (для Windows Vista і 7) або «Властивості» (для Windows XP більш ранніх версій).
2
Оберіть розділ «Заставка» і клікніть активне посилання «Змінити параметри електроживлення». У новому діалоговому вікні відкрийте меню «Налаштування переходу в сплячий режим» і виберіть необхідне значення для команди «Перекладати комп'ютер в сплячий режим». Так ви активуєте автоматичний перехід ноутбука в цей режим.
3
Ви можете налаштувати свій ноутбук таким чином, щоб він переходив в сплячий режим при закритті кришки, а при її відкритті знову повертався до робочого стану. Для цього в розділі «Заставка» діалогового вікна «Персоналізація» перейдіть до налаштувань параметрів електроживлення.
4
З меню в лівій частині вікна виберіть пункт «Дія при закритті кришки», а потім активуйте значення «Сон» для відповідного параметра. Якщо вам необхідно захистити дані на комп'ютері від сторонніх осіб, тут же активуйте команду на запит пароля при пробудженні. Тоді при виході ноутбука з режиму сну запустити систему без введення пароля буде неможливо.
5
Крім того, ви можете призначити для кнопки включення ноутбука системну дію «Перехід в сплячий режим». Для цього встановіть значення «Сон» для відповідного параметра в тому ж діалоговому вікні, в якому ви налаштовували дію операційної системи при закритті кришки ноутбука.
Зверніть увагу
Налаштування автоматичного переходу в сплячий режим можна виконати не тільки на ноутбуці, але також і на стаціонарному комп'ютері. Дії користувача в цьому випадку не будуть відрізнятися від попередніх.
Корисна порада
Після виконання всіх необхідних налаштувань не забувайте підтверджувати зроблені зміни натисканням кнопки ОК або «Застосувати», в іншому випадку нові параметри не вступлять в силу.
Якщо вам потрібно терміново, якнайшвидше вимкнути комп'ютер, не вдаючись до простого висмикування мережевого шнура, або ви працюєте з великою кількістю програм, на збереження і відкриття яких потрібно багато часу або ж ваш комп'ютер занадто довго завантажується під час включення , то можна скористатися «Сплячим режимом ».
Інструкція
1
Часто на час відсутності користувача буває корисним перевести комп'ютер в режим, при якому він буде споживати менше енергії. Відомо, що периферійні пристрої, такі як монітор, процесор, привід оптичних дисків і т.д., споживають досить багато енергії. Якщо монітор можна відключити натисканням кнопки живлення на його корпусі, то відключити окремі частини системного блоку таким способом неможливо. На допомогу приходять спеціальні режими роботи операційної системи Windows, один з них - «Сплячий режим».
2
На відміну від «Режим очікування», при якому комп'ютер працює зі зниженим енергоспоживанням, «Сплячий режим» повністю вимикає комп'ютер. При переході в цей режим, поточний стан комп'ютера (всі запущені програми, відкриті і не збережені документи, весь вміст оперативної пам'яті) записується на жорсткий диск, після повторного включення комп'ютер продовжує свою роботу так, як якщо б він і не вимикався зовсім. «Сплячий режим» сильно прискорює процес включення і виключення комп'ютера.
3
Щоб скористатися «Сплячим режимом », необхідно його актівіровать.Откройте властивості екрану, вибравши відповідний пункт у контекстному меню робочого столу. Перейдіть у вкладку «Заставка» та натисніть кнопку «Харчування ...». У вікні, перейдіть у вкладку «Сплячий режим» і встановіть галочку «Дозволити використання сплячого режиму». Перейдіть у вкладку «Додатково», якщо ви хочете, щоб комп'ютер переходив в "Сплячий режим" при натисканні на кнопку живлення комп'ютера, виберіть відповідний пункт у випадаючому списку. Натисніть «Застосувати».
4
Тепер комп'ютер готовий до переходу в «Сплячий режим», для цього можна поступити одним із таких способів: 1. Натиснути кнопку живлення комп'ютера (якщо такий спосіб був активований в настройках) .2. У меню «Пуск» натиснути кнопку «Вимкнення», у вікні, натиснути пункт «Режим очікування», утримуючи при цьому клавішу Shift.3. Відкрити «Диспетчер завдань» (одночасним натисканням клавіш Ctrl, Alt і Delete), в меню «Завершення роботи» вибрати пункт «Перехід в сплячий режим».