Як швидше виплатити кредит.

Бажання погасити заборгованість по кредиту цілком природно. Адже приємного в тому, щоб кожен раз віддавати свої заощадження, мало. Особливо, коли через відсотків припадає виплачувати набагато більшу суму.
Інструкція
1
Кредит являє собою передачу в оренду грошових коштів на певний термін під який-небудь відсоток. Цей акт підтверджується договором, згідно з яким позичальник зобов'язаний щомісячно віддавати частину суми в рахунок погашення свого боргу.
2
Платіть вчасно повну суму. За кожен день прострочення вам будуть нараховані додаткові відсотки, що дозволить банку непогано заробити на такій ситуації. Для вас же, якщо часто зловживати простроченнями, це будуть додаткові фінансові втрати, що заважають своєчасному погашенню кредиту.
3
Щоб швидше виплатити кредит, намагайтеся щораз перевищувати обов'язкову до оплати суму. Щомісячний платіж складається переважно з відсотків по кредиту і в меншій - з основного боргу. І перші виплати йдуть в основному на зменшення відсотків по кредиту і лише трохи на погашення взятої суми.
4
Чим більше грошей ви вносите кожен місяць, тим менше стає основний борг і відсотки по ньому. Тому якщо кожен раз платити трохи більше, сума наступного платежу буде трохи менше попередньої, отже, ви зможете швидше розрахуватися зі своєю заборгованістю і віддати набагато менше грошей.
5
Якщо, наприклад, ви взяли в кредит 100 тисяч рублів на 2 роки під 20 відсотків річних, то протягом зазначеного терміну вам доведеться віддати вже 140 тисяч. Але якщо ви зможете виплатити його протягом року, сума кредиту складе тільки 120 тисяч рублів, що дозволить вам заощадити цілих 20 тисяч.
6
Вкладайте в кредит всі з'явилися вільні гроші до тих пір, поки ви повністю не закриєте свою заборгованість. Пам'ятайте, що віддавши їх на переплату, ви не тільки швидше позбавитеся від гнітючого боргу, але й зможете значно заощадити свої фінанси. Якщо є можливість, знайдіть додатковий заробіток на час виплат по кредиту.