Як підключити пасивний сабвуфер і підсилювач. Як зробити підсилювач для сабвуфера.

Домогтися хорошої якості звучання автомобільної аудіосистеми можна шляхом додавання спеціальних компонентів, наприклад, підсилювача і пасивного сабвуфера . Установка цих приладів в сервісі вимагає особливих витрат, тому набагато економічніше провести підключення самостійно. Так ви зможете заощадити не тільки гроші, але і час, який довелося б витратити на поїздку в сервіс.
Вам знадобиться
  • - пасивний сабвуфер;
  • - підсилювач;
  • - звукові дроти;
  • - інструменти;
  • - бавовняні рукавички;
  • - гайкові ключі;
  • - пластикові стяжки;
  • - двосторонній скотч;
  • - повсть;
  • - кріплення для корпусів.
Інструкція
1
Відкрийте капот вашого автомобіля і відкрутіть гайку, яка тримає колодку проводу «мінус. Скинути клему з акумуляторної батареї. Це обезструмить вашу машину і дозволить уникнути короткого замикання.
2
Вийміть блок магнітоли з поглиблення. Для цього скористайтеся двома спеціальними ключами. Якщо їх немає, можна дістати магнітолу за допомогою двох шматочків тонкої і жорсткої дроту. Виймайте корпус дуже акуратно, не смикайте різко на себе, щоб не пошкодити дроти, під'єднані ззаду.
3
Знайдіть на тильній стороні магнітоли роз'єм для підключення підсилювача. Якщо його немає на вашій моделі головного пристрою, доведеться або придбати нову магнітолу, або відвідати електротехнічний сервіс, в якому вам зможуть припаяти цей роз'єм.
4
Підключіть провід і акуратно проведіть його за торпедою. Знімати саму панель при цьому не потрібно. Знайдіть технічне отвір, через який можна пропустити кабель.
5
Виберіть в багажнику місце для установки підсилювача і сабвуфера. Ці компоненти ні в якому разі не повинні торкатися один одного, інакше на максимальній гучності звучання з'являтимуться характерні перешкоди.
6
Підкладіть під основу підсилювача і сабвуфера шматки повсті або іншого м'якого матеріалу. Це дозволить усунути тріск, який виникає через вібрації.
7
Встановіть кріплення і зафіксуйте їх за допомогою болтів. Потім прикрутіть до кріплень корпуси підсилювача і сабвуфера.
8
Підключіть звукові дроти спочатку до підсилювача, а потім до сабвуферу.
9
Ретельно замаскуйте проводку під обшивку салону. Найкраще зробити це через дах автомобіля, так як в цьому випадку ризик впливу зовнішніх чинників на проводку мінімальний. Встановіть пластикові стяжки по всій довжині проводки на однаковій відстані один від одного. Дроти закріпіть за допомогою двостороннього скотчу.
10
Встановіть магнітолу назад на місце, підключіть акумуляторну батарею і зробіть пробне включення аудіосистеми.
З кінців кабелів для акустики видаліть ізоляцію, оголені дроти скрутіть так, щоб жили стали компактними. Клеми для підключення систем відкрутите, в отвори помістіть дроти, клеми туго загвинтите.

Переконайтеся, що полюси проводів під'єднані, вірно. Клеми (-) повинні бути підключені до (-) полюсів акустичних систем. (+) Полюса підключаються аналогічно. Зазвичай, дроти (+) позначаються колірної смужкою або промарковані в серійно випускаються кабелях.Позітівние боку під'єднання по схемі «bi-amping» і «bi-wiring» Акустичні системи, при звичайному режимі підключення, працюють з усіма частотами звуку, при цьому баси ( низькі частоти) відрізняються набагато більшою потужністю, ніж високі. Якість звуку страждає. Поліпшення можна домогтися, використовуючи метод «bi-wiring», тобто сигнал ділитися між двома кабелями, де один потрібен для передачі низьких, а другий - для високих частот. Ще один крок вперед - можливість підключити підсилювач з використанням схеми «bi-amping». Тут низькі і високі частоти відтворюються 2-мя окремими підсилювачами. Завдяки цьому втрати в якості звуку, причина яких різниця в токах нижнього і верхнього частотного діапазону, значно знижені. Ряд акустичних систем MAGNAT спочатку обладнані спеціальними сполучними клемами, за допомогою яких здійснюється як підключення за схемами «bi-amping» і «bi-wiring», так і традиційне підключення. Тобто роздільно можна управляти з одного боку ВЧ- або ВЧ/СЧ-динаміками, і НЧ-динаміками з іншого. Для цих цілей служать чотири гвинтові клеми на панелі роз'ємів: нижні дві живлять НЧ-динаміки, а верхні - ВЧ-і ВЧ/СЧ-динаміки. Верхні і нижні клеми на заводі поділяють електричними перемичкамі.Для того щоб підключити підсилювач до акустичної системи за схемою «bi-amping» і «bi-wiring» перемички потрібно видалити. Також будуть потрібні 2 кабелю для кожної системи (або для схеми «bi-wiring» спеціальний кабель), в першому випадку обидва кабелі повинні паралельно підключатися до одного виходу усілітеля.Прі підключенні «bi-amping» - необхідний додатковий стереоусилитель. Правий вихід першого підсилювача під'єднується до верхніх клем правою акустичної системи, лівий вихід - до лівих. Аналогічно підключаються виходи другого підсилювача, але тільки до нижніх клем.