Як включити камеру на телефоні.

Більшість сучасних моделей мобільних телефонів призначені не тільки для дзвінків і відправки повідомлень. Ці багатофункціональні пристрої вміють дуже багато чого. Зокрема, щоб перетворити мобільний телефон в фотоапарат або зняти відеосюжет, достатньо лише включити камеру на телефоні.
Інструкція
1
Розгляньте телефон на наявність засувки або кнопки спуску затвора для камери. Для включення камери пересуньте засувку, що закриває об'єктив камери, на задній панелі телефону. Якщо ні засувки, але є кнопка спуску затвора на торці телефону, позначена значком фотокамери, розблокуйте мобільний пристрій і натисніть на кнопку.
2
Розгляньте позначення на екрані телефону. Швидше за все, будуть доступні два режими - фотографії і відео. Перемкніть на потрібний режим. Знімайте, натиснувши центральну кнопку на телефоні або кнопку на екрані.
3
Якщо немає ні шторки для камери, ні кнопки, розблокуйте телефон і в меню знайдіть додаток «Камера» або будь-яке інше, яке має значок фотоапарата. Виберіть програму та запустіть його. Знімайте, натиснувши центральну кнопку на телефоні або спеціальну кнопку на екрані (якщо ви використовуєте сенсорний телефон).
4
Увімкніть камеру на iPhone, використовуючи додаток «Камера», після розблокування телефону. Якщо ваш телефон оновлений до п'ятої версії, натисніть кнопку «Додому», торкніться пальцем значка камери на екрані в правому нижньому кутку і потягніть екран вгору. Знімайте, натиснувши довгасту кнопку по центру. Щоб зняти відео, пересуньте повзунок у правому нижньому куті на значок проектора (кінокамери). Для включення фронтальної камери натисніть значок у правому верхньому куті у вигляді фотоапарата зі стрілочками.
5
Для того щоб зробити відеодзвінок, підключіть послугу у оператора і наберіть номер абонента, але кнопку виклику не натискайте. Замість кнопки відправки виклику натисніть ліву клавішу на екрані «Функції». Виберіть пункт «Відеодзвінок» або аналогічний йому. Направте фронтальну камеру на себе, розмовляючи. Камера ввімкнеться автоматично.
6
Увімкніть передню камеру автоматично під час відеодзвінка в програмі Skype. Встановіть на свій телефон програму, налаштуйте точку доступу APN, почавши її назва не зі слова wap, а з internet. Зареєструйтесь на сайті Skype, щоб отримати логін і пароль від свого облікового запису. Запустіть програму на телефоні і введіть пароль і логін в позначені поля. Додайте майбутнього співрозмовника в список контактів. Зателефонуйте, вибравши пункт «Відеодзвінок». Камера ввімкнеться автоматично.