Як відкрити капот на Фокусі. не відкривається капот форд фокус 2.

Автомобіль Форд Фокус вже давно зарекомендував себе з кращого боку. Однак власники цієї моделі часто стикаються з проблемою відкриття капота. Тому кожен повинен знати, що робити в такій ситуації, адже, якщо вчасно не залити охолоджуючу рідину в бачок, розташований під капотом, двигун може перегрітися і вийти з ладу.
Вам знадобиться
  • - довга викрутка;
  • - бавовняні рукавички;
  • - підйомник або естакада;
  • - сильний джерело світла.
Інструкція
1
З'ясуйте, який збірки ваша модель Форд Фокуса. Якщо ви власник європейської машини, то ваш капот відкривається стандартним ключем. Відсуньте значок під краєм капота вгору або вниз. Під ним ви побачите личинку замку. Вставте ключ і поверніть його до характерного клацання. Після цього відкрийте капот і встановіть опору.
2
Якщо ваш Фокус американської збірки, то капот відкривається з салону автомобіля. Намацайте під лівою стороною торпеди спеціальний важіль і потягніть його на себе до клацання. Після цього вийдіть з машини і підійміть капот.
3
Бувають ситуації, коли не виходить відкрити капот стандартними способами. У цьому випадку необхідно скористатися аварійними способами.
4
Постарайтеся з'ясувати причину, по якій капот не відкривається. Кілька разів потягніть важіль відкривання капота. Уважно прислухайтеся - чи є клацання. Відсутність характерного клацання вказує на обрив троса приводу замка капота. Необхідно вручну відкрити капот і встановити новий трос.
5
Спробуйте за допомогою якого-небудь довгого предмета розкрити внутрішні кріплення решітки радіатора. Вони знаходяться по краях. Якщо зробити це не вдається, то акуратно виламайте ґрати. Намагайтеся при цьому не пошкодити бампер і капот.
6
Намацайте замок капота. Відсуньте язичок замку і підійміть, що звільнився капот. Проведіть заміну троса приводу.
7
Якщо ви не хочете ламати решітку радіатора, то можна відкрити капот іншим способом, який не вимагає порушення деталей. Встановіть автомобіль на естакаду або підйомник.
8
Потужною струменем води промийте простір під переднім бампером. Це дозволить позбутися від пилу і бруду, які активно скупчуються в цьому місці за весь період експлуатації.
9
Довгою викруткою або іншим інструментом постарайтеся дотягнутися до язичка замка капота зсередини. Попросіть напарника підняти капот в той момент, коли ви відіжметься язичок.
Механічний захист автомобіля буває різних видів: штирові замки, безштирові замки, замки панцерного типу, замок капота, замки на рульовий вал, екзотика, при якій відбувається об'єднання в один комплекс механічної та електронного захисту. Більша перевага віддається електромеханічним замкам капота, що є дуже зручними, оскільки для розблокування капота не потрібні додаткові маніпуляції - для цього потрібно просто включити запалювання.
Інструкція
1
Але іноді виникають проблеми з відкриттям замку капота, які можуть виникнути від того, що підмерзне замок, заіржавіє або порветься тяга.Обично для того, щоб відкрити замок капота ВАЗ, застосовується важіль, але бувають випадки, коли не вдається і це здійснити. У цих випадках з пружної міцного дроту зробіть петлю, накиньте її на те місце замка капота, де знаходиться стандартна тяга, і потягніть. Для того, щоб підлізти, підніміть капот з одного боку і подсуньте під нього брусок. Для цього також можна використовувати повітрозабірник.
2
Є і другий спосіб. Зачепите з салону тонкими плоскогубцями трос, що знаходиться в ручці капота, і сильно потягніть за нього. Тільки не потрібно смикати. Якщо відбувся розрив тяги в середині, підніміть з боку водія кут капота, зачепитеся за сорочку тяги міцним гачком і тягніть. Як тільки з'явиться можливість дістати рукою, хапайте і виймайте назовні всю сорочку. Далі причепити плоскогубцями за шматок тяги, яка йде до замку, і тягніть. Замок капота відкриється.
3
Характерною особливістю автомобілів Форд, замок капота якого відкривається ключем запалювання, є те, що його капот іноді перестає відкриватися. Причиною цього може бути вихід кардана із зачеплення з клямкою самого замку. Спочатку зробіть з дроту щось, що нагадує довгу викрутку, робочу поверхню якої розплющите за допомогою молотка. Далі відкриваєте засувку через решітку радіатора. Для цього поверніть викрутку на пів обороту наліво, поки не почуєте клацання, а потім на право. Для полегшення доступу до кардану витягніть пістони і звільніть кожух. Вставте кардан на колишнє місце в зачеплення з замком. Щоб кріплення було надійним, обмотайте вузол ізолентою. Також можна спробувати підключення нового акумулятора через прикурювач автомобіля Форд, замок капота повинен відкритися.