Як відкрити капот тойоти.

Японські автомобілі марки Тойота є дуже міцними і зручними засобами пересування. Вони славляться не тільки своєю комфортабельністю, але і відмінними експлуатаційними характеристиками. Однак навіть у таких автомобілів іноді виникають проблеми з відкриттям капота.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - довга жорстка дріт;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Капот у більшості моделей Тойота відкривається за допомогою спеціального важеля, який розташований під лівою частиною торпеди, якщо ваша машина леворульная, або під правою, якщо ви володієте праворульной моделлю.
2
Потягніть важіль на себе до характерного клацання, який свідчить про те, що капот відкрився. Відсутність клацання при натисненні на важіль зазвичай говорить про те, що порвався трос приводу замка капота.
3
На більшості сучасних моделей марки Тойота встановлено два тросика, що відповідають за відкриття капота. Іноді капот відкривається, але без клацання. Причиною такого явища може стати забівшаяся бруд або перекіс капота. Тому натисніть на важіль до упору і попросіть помічника спробувати відкрити капот вручну.
4
Якщо капот не відкривається після натискання на важіль, то спробуйте натиснути на поверхню в тому місці, де розташований замок. Від механічного впливу заклинив металевий язичок може розкритися і звільнити капот.
5
Постарайтеся зняти решітку радіатора. Для цього вивчите керівництво по експлуатації вашого автомобіля і з'ясуйте розташування всіх саморізів, які кріплять решітку до решти частин. Якщо викрутити саморізи не виходить, акуратно виламайте пластикові перекрестия або обріжте металеву сітку.
6
Рукою нащупайте язичок замка капота і відіжміть його. Відкрийте капот і встановіть металеву підпору.
7
Якщо ви не хочете ламати решітку радіатора, то постарайтеся відкрити замок через підкапотний простір. Для цього підніміть автомобіль на домкраті або підйомнику. Також можна загнати машину на естакаду.
8
Довгою викруткою або жорсткої дротом постарайтеся скинути язичок замка з запору. Якщо не виходить цього зробити, то акуратно викрутити всі шурупи, які тримають корпус замку. Знявши замок або віджавши язичок, попросіть напарника відкрити капот.
9
Якщо у вас немає бажання або можливості самостійно займатися аварійним відкриттям капота, то зверніться в найближчий автосервіс. Кваліфіковані співробітники зможуть в найкоротші терміни полагодити ваш автомобіль і дати гарантію на всі виконані роботи.
Власники автомобіля Toyota нерідко стикаються з тим, що не знають, як відкрити капот . У більшості випадків унаслідок відсутності інструкції по експлуатації авто російською мовою зробити це може не кожен водій. Нижче пропонується кілька способів відкриття капот а.
Інструкція
1
Відкрийте передні двері автомобіля з боку водія ключем. Під панеллю приладів («торпедою») з лівого боку знаходиться важіль для відкриття капот а. Смикніть його - капот відкриється. Дуже часто на двері і капот власники автомобіля ставлять електронний замок, який можна відкрити тільки за допомогою брелка управління сигналізацією. При його тривалому використанні відкрити двері механічно зазвичай не виходить. Тому обов'язково час від часу прокручивайте штатні личинки ключем.
2
Перевірте стан троса відкривання капот а, зазирнувши під панель приладів. Якщо він відірвався від ручки, то затисніть кінець троса пассатижами і дерните. Капот повинен відкритися. Якщо трос злетів з важеля, надіньте його і потягніть вгору. Капот відкриється без особливих зусиль.
3
Спробуйте дотягнутися до троса відкривання капот а через решітку радіатора. Просуньте крізь неї гачок, зроблений з тонкого дроту. Зачепите трос, підтягніть його до себе і дерните. Якщо решітка з сіткою, то акуратно штовхніть її всередину і дотягніться рукою до троса. В деяких моделях Toyota на губі бампера є перемички. Перекусіть плоскогубцями кілька (дві-три). Між ними засуньте руку, дотягну до зворотного боку замка капот а. Потягніть злегка невеликої викруткою за трос, який кріпиться в цьому місці. Попросіть іншої людини в цей момент натиснути на передній край кришки капот а. Тоді замок відкриється набагато легше.
4
Причиною неоткриванія капот а може стати його замерзання на морозі або вода в сорочці троса. В цьому випадку візьміть фен і направте струмінь теплого повітря через радіаторну решітку протягом десяти хвилин. Врахуйте, що обігрів краще проводити побутовим феном. Дуже гаряче повітря потужного монтажного фена на морозі спровокує спучування фарби автомобіля.