Як налаштувати кермо в NFS Most wanted. Як налаштувати в нфс міст вантет кермо.

Стати гонщиком мріють багато дітей і навіть дорослі. Завдяки комп'ютерним іграм і новітнім приставок тепер кожен бажаючий може відчути себе справжнім пілотом будь-якого потужного автомобіля. Однак для комфортної гри приставку у вигляді керма необхідно правильно налаштувати.
Вам знадобиться
  • - ігрова приставка;
  • - інструкція;
  • - розетка 220 вольт;
  • - прокладка з повсті або іншого м'якого матеріалу.
Інструкція
1
Уважно вивчіть інструкцію, яка додається до ігрової приставки. Також вивчіть написи і зображення на коробці. Дуже часто виробник наносить детальну схему підключення та налаштування приставки на зовнішню поверхню упаковки.
2
В цілому процедура підключення всіх приставок ідентична. Вона може відрізнятися лише в дрібницях через ті чи інших особливостей.
3
Оберіть поверхню столу, на яку ви будете кріпити сам кермо. Встановіть його і закрутіть пластмасові болти кріплення. Слідкуйте за тим, щоб кріплення міцно тримали кермо, так як більшість моделей приставок оснащені вбудованим вібромодуля. Найкраще під точки опор кріплень підкласти прокладку з повсті або іншого м'якого матеріалу.
4
Послідовно підключіть педалі і кермо. Увімкніть адаптер живлення приставки. Підключіть приставку до вашого комп'ютера.
5
Встановіть диск, який йде в комплекті з приставкою. Запустіть його. На моніторі комп'ютера відкриється вікно первинної установки вашої ігрової приставки.
6
Уважно читайте текст кожного кроку і виконуйте всі написані вказівки. Система запропонує провести діагностику встановленого обладнання.
7
У цій же програмі ви можете налаштувати основні параметри, наприклад, чуйність керма, силу повернення керма, різкість педалі газу, силу вібрації.
8
Перезавантажте комп'ютер. Запустіть гру NFS Most Wanted. Зайдіть в налаштування. В меню контролери виберіть приставку кермо. Тут же задайте дії кожної кнопці. Найкраще заново закріпити за кожною кнопкою конкретна дія, так як після первинної установки іноді команди виявляються переплутані місцями.
9
Зайдіть в режим одиночної гри і прокотіться пару кіл, щоб перевірити точність всіх налаштувань. При необхідності внесіть зміни.
10
Якщо приставка погано відгукується на натискання кнопок або зовсім не працює в грі, то це означає, що дана модель не підтримує гру NFS Most Wanted.
11
При виникненні інших проблем відвідайте форум, присвячений грі NFS Most Wanted. Там ви зможете почерпнути масу корисної інформації про приставках і ігровому процесі.