Як блокувати сторінки в інтернеті. Як в google chrome закрити доступ на веб сторінку.

При аналізі історії відвідувань після того, як в інтернеті сиділи діти, може часом не радувати, оскільки в ньому можуть спливти сайти з небажаним вмістом. Для того щоб обмежити дітей від подібного контенту заблокуйте виявлені веб-сайти.
Інструкція
1
Створіть окрему обліковий запис з мінімальними правами щоб виключити можливість розблокування закритих сайтів. Після цього зайдіть на комп'ютер під обліковим записом адміністратора і захистіть її паролем.
2
Створіть окрему обліковий запис з мінімальними правами щоб виключити можливість розблокування закритих сайтів. Після цього зайдіть на комп'ютер під обліковим записом адміністратора і захистіть її паролем.
3
У разі якщо у вас стоїть браузер Opera, перейдіть в меню «Налаштування» та натисніть на рядок «Вміст». Натисніть на вкладку «Заблокований вміст» і додайте адресу потрібного вам веб-сайту.
4
Для браузерів Google Chrome і Firefox існують спеціалізовані доповнення, за допомогою яких можна заборонити доступ до певних веб-сайтів, а також заблокувати зміна налаштувань паролем. Для установки цих доповнень перейдіть на офіційні веб-сайти кожного з цих браузерів і встановіть відповідні розширення.
5
Також ви можете заблокувати доступ в інтернет по днях і годинах, наприклад, на час, коли вас немає на роботі. Для цього ви можете використовувати програму Caspersky Crystal. Вона підтримує автоматичний заборона виходу в інтернет по днях тижня, по годинах і хвилинах кожного дня, а також по виділеним днях календаря. Крім цього, ви можете заборонити зміна налаштувань паролем, що предотвретіт їх зміну.
6
У кінцевому рахунку, ви завжди можете заборонити вхід на сайт, вписавши його в файл hosts. Відкрийте меню «Мій комп'ютер», після чого відкрийте диск, на якому встановлений Windows. Перейдіть в папку з файлом hosts, розташовану за адресою WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \ або знайдіть файл за допомогою пошуку програм і файлів. Відкрийте його за допомогою блокнота. Після останнього рядка впишіть адресу сайтів, які потрібно заблокувати. Ось що у вас повинно вийти: 127.0.0.1 site.com127.0.0.1 site2.com127.0.0.1 site3.com127.0.0.1 site4.comSite.com, site2.com, site3.com, site4.com - веб -сайти, які ви хочете заблокувати. Збережіть зроблені зміни.
При роботі в інтернеті користувач часто стикається з дуже нав'язливою рекламою. Її кількість можна різко скоротити, використовуючи присутні в деяких браузерах опції блокування реклами і небажаних сайтів.
Інструкція
1
Одним з кращих в плані блокування реклами є браузер Opera AC. Це допрацьована спільнотою користувачів версія добре відомого браузера Opera. У неї включені потужні інструменти боротьби з рекламою, користувач має можливість самостійно додавати небажані сайти в чорний список.
2
Останньою, на початок 2012 року, версією браузера Opera AC є збірка 3.7.8 Final, ви можете вільно завантажити її в мережі. При установці поставте її не в папку Program Files, а в будь-яку іншу. Ви отримаєте можливість переносити папку з браузером на будь-який комп'ютер або тримати її на флешці.
3
Встановивши і запустивши програму, відкрийте в меню «Налаштування» і відзначте пункт «Блокувати незапитуваної вікна». Потім відкрийте «Сервіс» - «Блокування реклами і флеш». Відзначте пункт «Включити блокувальник реклами», потім клікніть «Включити всі блокувальники». У розділі «Заблокований вміст» ви можете подивитися список заблокованих сайтів. Для додавання сайту в список натисніть кнопку «Додати» і вставте потрібну адресу.
4
Якщо ви користуєтеся браузером Mozilla Firefox, для блокування реклами вам доведеться завантажити відповідний плагін, вбудованої функції боротьби з рекламою в цьому браузері немає. Одним з кращих блокувальників реклами є Adblock Plus, ви можете завантажити його за цим посиланням: https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/adblock-plus/.
5
Тим, хто працює з Google Chrome, теж доведеться ставити плагін для боротьби з рекламою - наприклад, AdBlock. Для його установки запустіть Google Chrome, клікніть мишкою значок гайкового ключа в правому верхньому куті вікна програми. У контекстному меню виберіть «Інструменти» - «Розширення». Браузер запитає, чи хочете ви подивитися галерею розширень. Натисніть на посилання, в відкрилася галереї розширень введіть в пошуковому рядку adblock. У вікні, виберіть плагін AdBlock і натисніть кнопку «Встановити».
6
Учасники Internet Explorer отримали можливість блокувати рекламу в дев'ятій версії браузера, в ній з'явився інструмент «Захист від стеження», що працює практично так само, як і AdBlock.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nh1-wRtRdmk