Як відіпрати фломастер з одягу.

Досить важко зустріти людину, яка не стикався з такою проблемою, як плями від фломастерів на одязі, особливо якщо в сім'ї є діти. Виробники виготовляють фломастери на водній, спиртовій і масляній основі. Розберіться насамперед з барвником і негайно приступайте до видалення плям.
Вам знадобиться
  • - мило «Антіпятін»;
  • - господарське мило;
  • - спирт;
  • - відбілювач;
  • - пральний порок ;
  • - перекис водню;
  • - ватні тампони або косметичні диски;
  • - бензин, розчинник або рідина для зняття лаку.
Інструкція
1
Першим ділом уважно прочитайте інструкцію на упаковці фломастерів. Якщо вони виготовлені на водній основі, видалити такі плями не складе особливих труднощів. Для цього візьміть забруднену річ і потримайте деякий час під струменем теплої води. Використовуючи мило «Антіпятін», ретельно виперіть річ і прополощіть. При незадовільному результаті повторіть процедуру або налийте на пляму кисневий відбілювач (для кольорових або білих речей) і відправте виріб у пральну машину з додаванням прального порошку.
2
Якщо забруднена річ білого кольору, вам на допомогу прийде перекис водню 3% -ная, яка напевно є в кожній домашній аптечці. Візьміть косметичний диск або ватяний тампон і змочіть в перекису, потім промокніть пляма від фломастера (бажано з двох сторін). Періодично міняйте ватний тампон на чистий. Залишилося запрати річ в теплій мильній воді і гарненько прополоскати. Даний спосіб ефективний для видалення плям від фломастерів на водній основі.
3
Найскладніше відіпрати з виробу пляма від фломастера, що має лакофарбову основу. Візьміть косметичний ватний диск і змочіть в очищеному бензині, уайт-спирті, ацетоні або рідини для зняття лаку. Прикладіть до забруднені місце і почекайте п'ятнадцять-двадцять хвилин. Якщо не вдалося позбутися плями з першого разу, повторіть процедуру ще раз і виперіть виріб в пральній машині з додаванням засобу для виведення плям. Перед використанням даного способу спробуйте розчинники на менш помітному ділянці тканини, щоб уникнути псування вироби.
4
Візьміть господарське мило і натріть його на дрібній тертці. Змішайте мильну стружку зі спиртом до отримання рідкої кашки. Потім нанесіть приготовлену суміш на утворилося пляма від фломастера і зачистите за допомогою щітки для одягу. Замість лужного мила можна використовувати «Антіпятін», який відмінно справляється з різного роду забрудненнями й плямами.