Як відправити факс з мобільного телефону. window mobile fax відправити.

Мобільний телефон - не лише засіб зв'язку, а й спосіб передачі даних. Якщо вам необхідно постійно відправляти і приймати факси, але ви періодично перебуваєте в роз'їздах, використовуйте для цього ваш стільниковий.
Інструкція
1
Зателефонуйте в службу підтримки абонентів вашого оператора. Дотримуйтесь вказівок голосового меню і вийдіть на зв'язок з оператором. Запросите підключення послуги прийому і передачі факсів. Для цього вам буде потрібно підключити додатковий номер для передачі даних. Запросіть інформацію про вартість послуги щоб знати, скільки коштів у вас має бути на рахунку постійно.
2
Синхронізуйте ваш телефон з комп'ютером. Найбільш зручними є синхронізація за допомогою Bluetooth-з'єднання і при допомозі дата-кабелю. Для підключення за допомогою Bluetooth активуйте профіль на телефоні, після чого включіть пошук пристроїв на комп'ютері. На екрані з'явиться вікно про виявлення нового пристрою і установці драйверів. Дочекайтеся завершення операції.
3
Підключення за допомогою дата-кабелю вимагає наявності драйверів. У разі, якщо у вас на руках немає компакт-диска з ними, перейдіть на офіційний веб-сайт виробника вашого стільникового. Скачайте драйвера, після чого встановіть програмне забезпечення для синхронізації. Підключіть мобільний до комп'ютера. На екрані з'явиться повідомлення про виявлення нового пристрою. Дочекайтеся закінчення установки драйверів, після чого запустіть ПЗ для синхронізації і переконайтеся, що комп'ютер «бачить» телефон.
4
Відкрийте меню «Пуск, після чого в рядку пошуку введіть« Факс ». Відкрийте програму "Факси й сканування Windows». Натисніть на «Файл», після чого виберіть одну з операцій - нове повідомлення, сканування і факс або факс-відправку фото. Перед вами з'являться декілька варіантів факсового устройсва. Виберіть «Підключитися до факс-модему». Встановіть настройки в діалогових вікнах, після чого перед вами з'явиться форма відправки факсу. Введіть телефонний номер, тему і текст повідомлення. Прикріпіть потрібні зображення, після чого натисніть на кнопку «Відправлення».