Як в принтер вставляти фотопапір.

Роздрукувати фотографії в професійній якості в домашніх умовах буває важко. Не кожен принтер пристосований для даних потреб. Але незважаючи на це, вихід є завжди.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - фотографії;
  • - фотопапір;
  • - принтер.
Інструкція
1
Як правило, якщо ви хочете роздрукувати будь-що в домашніх умовах, потрібно професійна оргтехніка. Дане обладнання коштує досить дорого. Тож часто раціональніше використовувати звичайний струменевий принтер. Єдиний недолік - дорожнеча видаткових матеріалів. Сама фотопапір коштує не так вже й багато, а ось чорнила доведеться затратити пристойну кількість, причому їх використання влетить вам у копієчку.
2
Далі вам варто вирішити, яким чином ви хочете роздрукувати фотографії. Насправді, принципового значення це не має (вертикальні вони або ж горизонтальні). Вся справа в розміщенні їх на аркуші. На стандартної фотопапері формату А4 можна розмістити дві горизонтальних фотографії та одну вертикальну. Таким чином ви заощадите і листи, і фарби.
3
Виберіть фотографії, які хочете роздрукувати. Потім в налаштуваннях принтера відкрийте пункт «Редагування» або «Коригування» (в HP називається «властивості»). У меню, виберете підходяще вам розміщення і натисніть «Друк».
4
Якщо фотопапір нестандартна, то в самому принтері ви завжди зможете вручну поміняти лінійку замірів. Просто потягніть ліву і праву частини одночасно і зафіксуйте між ними лист. Після чого роздрукуйте фотографії.
Зверніть увагу
Не забувайте, що лицьовий шар фотопаперу повинен бути звернений до друкуючої голівці, інакше ви не отримаєте того якості, якого хочете.
Корисна порада
У випадку, якщо ви захочете роздрукувати чорно-білі фотографії, можна скористатися будь-яким лазерним принтером. Насправді, це вийде дешевше, ніж на струменевому, оскільки витрата фарби буде набагато менше. Якщо ви придбали фотопапір розміру А4, то краще всього заздалегідь розрізати її. Інакше після того, як ви надрукуєте, розділити акуратно фотографії буде скрутно.