Як недорого зробити ремонт. Як побілити стелю валиком.

Ремонт квартири вимагає величезних вкладень грошей на покупку будматеріалів і оплату робітникам. Якщо ж ви не готові до серйозних і капітальним змінам, але бажаєте просто оновити інтер'єр, тоді найбільш підходящий варіант - косметичний ремонт, який обійдеться дуже недорого. Зробити його можна власними руками, не наймаючи робочу силу.
Вам знадобиться
 • - грунтовка;
 • - шпатель;
 • - фарба;
 • - шпаклівка;
 • - штукатурка;
 • - наждачний папір;
 • - шпалерний клей;
 • - шпалери;
 • - пензлик;
 • - валик;
 • - лінолеум.
Інструкція
1
Слід почати ремонт з демонтажу старих покриттів стелі і стін. Якщо стеля покрита шаром вапна, видаліть її за допомогою води і шпателя. Ця робота дуже трудомістка, але вкрай необхідна. Якщо на стелі залишиться вапно, то після нанесення фарби утворюються бульбашки. Тому видаліть залишки вапна за допомогою вологої губки. Стару фарбу на стелі усунете шпателем, шляхом відшаровування ділянок поверхні.
2
Видаліть старі шпалери при проведенні монтажу стін. Якщо не виходить це зробити, змочіть поверхню водою і залиште на деякий час просочитися, використовуючи шпатель видаліть шпалери. Якщо фарба на віконних рамах і наличниках потріскалася, зніміть її. Це можна зробити двома способами: термічним і хімічним. У першому випадку розм'якшите її будівельним феном і видаліть скребком. У другому розм'якшите фарбу спеціальним складом і видаліть шпателем.
3
Важливий етап ремонту та оздоблення - штукатурні роботи. Щоб заощадити матеріал і час, можна провести часткове штукатурення стін, закладаючи лише ділянки з нерівностями, тріщинами і виїмками. При проведенні повного штукатурення слід вирівняти поверхню стін повністю, використовуючи широкий шпатель.
4
Отже, штукатурні роботи закінчені, прийшов час приступити до вирівнювання поверхонь, тобто до шпаклювання. Дану роботу слід проводити виключно перед обклеюванням або фарбуванням стін і стелі. Після шпаклівки ретельно прогрунтуйте поверхню стін і стелі спеціальним розчином і зачистите шкіркою. Якщо стеля була раніше покритий емаллю, шпатлюйте його повністю, висушену поверхню зачистите наждачним папером і тільки після цього нанесіть фарбу.
5
Насамперед слід забарвити стелі, для цього рекомендується використовувати новий валик з середньою довжиною ворсу. Фарбуйте стелю в два або три шари, останній наносите по напрямку до вікна, а попередній - поперек, щоб не було видно слідів кистей. Кожен наступний шар фарби наносите на повністю висохлу поверхню. Для побілки стелі використовуйте пневматичний розпилювач або пензлик.
6
Приступайте до обробки стін. Перш за все слід прогрунтувати поверхню, якщо залишилася вапно після побілки стелі, ретельно змийте її. Клейте шпалери за допомогою спеціального клею, який володіє протистоянню розвитку грибків і плісняви, а також підвищену вологостійкість. Розведіть порошок водою відповідно до інструкції, склад повинен легко розмішуватися і не містити грудок. Для кожного типу шпалер слід підбирати відповідний клей.
7
Нанесіть клей за допомогою валика на шпалери, складіть смугу навпіл для просочення. Потім прикладіть шпалери до стіни і розгладьте за допомогою спеціального скребка або щітки. Уникайте протягів, інакше шпалери погано приклеїться або відпадуть зовсім, а стики розповзуться.
8
Стіни і стеля готові, почніть фарбувати двері і вікна. Наносите фарбу тонким і рівним шаром спочатку горизонтальними мазками, потім вертикальними. При фарбуванні вікон використовуйте спеціальні щитки для захисту скла від забруднень фарбою. Залишилося лише постелити лінолеум або пофарбувати підлоги фарбою і розставити меблі по місцях.
Недорого - це косметичний ремонт своїми руками і вітчизняними матеріалами. На такий ремонт не буде потрібно великих грошових вкладень, але чистота і свіжість вашої квартири вам забезпечена. Дешево - не завжди погано.
Вам знадобиться
 • - шпаклівка
 • - фарба
 • - шпатель
 • - валик
 • - кисть
 • - ємність для води і шпаклівки
 • - грунт
 • - фарба водоемульсійна
 • - клей для шпалер
Інструкція
1
У поняття косметичного ремонт а входить наступний перелік: - Зачистка стель і стін від старих шпалер або краскі.- Шпаклівка, грунтовка, зашкуріванія стель і стен.- Фарбування стелі водоемульсійною фарбою або поклейка шпалерами .- Поклейка стін обоямі.- Фарбування віконних плетінь і откосов.- Ремонт підлоги і його фарбування.
2
Щоб ремонт вашої квартири не затягнувся, приберіть меблі з приміщення, в якому ви починаєте працювати. Якщо немає такої можливості, то складіть її в центр кімнати і закрийте плівкою.
3
Ремонт в кімнаті починайте з підготовки стелі і стін до обробки. Для цього размойте стелю до плити. Намочіть ділянку стелі теплою водою, дайте побілці або водоемульсійною фарбі набрякнути, після чого зніміть шпателем все старе покриття стелі і знову промийте цю ділянку. Міняйте воду якомога частіше. Від того як ви промили стелю, залежатиме довговічність його покриття.
4
Наступний етап - ремонт стелі. Розшийте все тріщинки шпателем, так, щоб вони стали глибше. Загрунтуйте грунтом, зашпаклюйте шпаклівкою і дайте просохнути. Після того як грунт просохне, зашкурьте стелю і заґрунтуйте його знову. Перед фарбуванням стелі зробіть ремонт стін.
5
Після роботи з стелею приступайте до зняття старих шпалер. Для цього намочіть старі шпалери водою, дайте їм просочитися якийсь час, і як тільки вони намокнуть, зніміть їх шпателем. Стіна повинна бути сухою і чистою, перш ніж ви приступите до її ремонт у. Розшийте все тріщинки на стіні шпателем, заґрунтуйте їх грунтом і закладіть шпаклівкою. Коли ті місця, які ви шпаклювали просохнуть, зашкурьте їх, а потім знову покрийте грунтовкою. Якщо ви будете клеїти товсті шпалери, то фінішну шпаклівку, не застосовуйте.
6
Наступний етап - фарбування стелі або обклеювання шпалер на стелю. Розведіть водоемульсійну фарбу, як написано на банці і пофарбуйте стелю 2 рази. Якщо ви вирішили клеїти шпалери під фарбування, то приклейте їх і пофарбуйте також 2 рази. Фарби вітчизняного виробника дешевше, тому ваш бюджет не постраждає.
7
Перед тим як обклеїти стіни шпалерами, треба пофарбувати двері та віконні палітурки фарбою. Якщо ви купите фарбу «П» російських виробників, а не імпортних, то це обійдеться вам набагато дешевше. Після того як фарба висохне, приступайте до обклеювання шпалер. Щоб заощадити гроші на покупці шпалер, виберете вітчизняного виробника. За якістю і довговічності шпалери російських виробників не поступаються імпортним.
8
Завершальний етап - це фарбування підлоги. Якщо меблі не виносили, то заклейте ніжки і периметр у меблів малярської клейкою стрічкою, а після фарбування зніміть - меблі залишиться чистою. Фарбу підберіть вітчизняну - це вийде дешевше, але на якості фарбування не відіб'ється.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aEO9t-0YuBI