Як вибрати зимову куртку для дитини.

Зимові ігри на свіжому повітрі разом з дитиною будуть тільки в радість, якщо правильно підібрана зимова куртка захищає вашого малюка від холодного вітру і морозного повітря. Так що, якщо карапуз вже переступив трирічний життєвий рубіж, то варто придбати йому для зимових прогулянок не суцільний, а роздільний комбінезон або зимову куртку.
Інструкція
1
Вибирайте куртку розміру трохи більшого, ніж зазвичай носить малюк, так як взимку під верхній одяг потрібно буде надягати теплий светр або кофту. До того ж, якщо тісний зимова куртка буде сковувати рухи, то це заподіє незручності під час рухливих ігор. Та й відсутність повітряного прошарку між светром і курткою посприяє швидкому замерзанню дитини. Виріб повинен доходити малюкові як мінімум до лінії стегон.
2
Зверніть при виборі особливу увагу на те, щоб куртку можна було б затягнути по нижньому краю або на рівні пояса на зав'язки. Це запобігатиме потраплянню холодного повітря під куртку і збереже більшу кількість тепла у тіла малюка.
3
Купуйте зимову куртку, виготовлену з гіпоалергенних матеріалів, які повинні бути також повітропроникними для запобігання небажаного потіння дитини, адже на холодному вітрі будь-який доступ морозного повітря до вологого тілу малюка може привести до небажаних наслідків. Також матеріал, з якого виготовлена куртка, повинен бути вологовідштовхуючим і легко чиститься.
4
Наповнювач куртки вибирайте той, який зажадає мінімуму догляду. Безсумнівно, що в пуховиках з натуральним наповнювачем - пухом - малюк не замерзне і буде почувати себе комфортно, але чищенні в домашніх умовах такий наповнювач піддається насилу. Тому віддайте перевагу матеріалам синтетичним, таким як файбертек, файбердаун і іншим.
5
Віддайте перевагу моделям курток з великими кишенями, адже малюки люблять ховати в них різнокольорові намистинки, маленькі автомобільчики і інші дитячі «цінності». Також краще, якщо фурнітура також була великою: значних розмірів гудзики або кнопки-заклепки, «язички» замків-блискавок. Адже маленьким пальчикам дитини буде простіше намацати саме великі деталі і самостійно застебнути або розстебнути куртку при необхідності.
6
Купіть куртку, яка має світловідбиваючі вставки, адже в зимові місяці за вікном швидко темніє, а згадана «дрібниця» може врятувати малюкові життя, зробивши його легко помітним у світлі автомобільних фар.
7
Купуйте модель, забезпечену невисоким коміром-стійкою і каптуром, які захистять малюка при опадах або сильному вітрі.