Як додати комп'ютер в мережу.

При створенні локальної мережі важливо врахувати можливість додавання до неї нових пристроїв. Для включення нового комп'ютера до складу мережі необхідно правильно налаштувати не тільки відповідний адаптер, але і параметри безпеки цього ПК.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель.
Інструкція
1
Підключіть комп'ютер до мережного обладнання. Це може бути мережевий концентратор або маршрутизатор. У межах невеликого офісу можна використовувати пряме з'єднання двох комп'ютерів. Це дозволить підвищити рівень безпеки даних, що зберігаються на новому ПК.
2
Увімкніть комп'ютер. Почекайте деякий час, поки завершиться завантаження операційної системи. Після визначення нового локального з'єднання з'явиться відповідне повідомлення. При роботі з Windows 7 виберіть тип мережі з доступних варіантів.
3
Не вказуйте тип «Домашня мережа», якщо ви не впевнені в надійності всіх користувачів, що мають доступ до мережевих комп'ютерів.
4
Відкрийте меню «Центр управління мережами і загальним доступом». Перейдіть до пункту «Зміна параметрів адаптера», клікнувши по однойменній посиланням.
5
Відкрийте властивості нового мережевого з'єднання. Знайдіть поле «Протокол інтернету TCP/IPv4» і перейдіть в меню додаткових параметрів. Подальша настройка залежить від типу обладнання, з використанням якого створено ваша мережу.
6
Якщо ви працюєте з концентратором, задайте статичне значення IP-адреси. Краще використовуйте адреса, яка буде задовольняти потрібного діапазону. Тобто всі комп'ютери повинні мати IP-адреси певного формату, наприклад 115.10.10.Х.
7
Можливо, один з мережних комп'ютерів виконує функції сервера доступу в інтернет. Введіть IP-адресу мережевої карти даного ПК в поле «DNS-сервер».
8
У тому випадку, коли мережа побудована за допомогою роутера, просто активуйте пункт «Отримати IP-адресу автоматично».
9
Після виконання описаних дій відкрийте брандмауер Windows і встановіть дозволу для конкретних сполук. Перевірте наявність загальнодоступних каталогів на новому комп'ютері. Вимкніть загальний доступ для особистих чи секретних даних.