Як вставити текст в листівку. вставити в листівку текст.

Початківці користувачі «Фотошопа» досить часто задаються питанням про додавання свого тексту до фотографії або будь картинці. З даної завданням можна легко впоратися, якщо використовувати інструменти з однойменної панелі.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Для створення особистих листівок зараз все частіше стали використовувати фотографії і зображення, завантажені з інтернету. До них досить додати кілька елементів декору і текст. Готові листівки можна використовувати по-різному, наприклад, відсилати по e-mail або розміщувати на стінах користувачів соціальних мереж.
2
Перш за все вам необхідно запустити саму програму, двічі клацнувши по значку на робочому столі або знайшовши ярлик в меню «Пуск». У вікні, викличте діалогове вікно відкриття файлу, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + O або двічі клацнувши лівою кнопкою миші на вільному робочому просторі. Виберіть фотографію та натисніть клавішу Enter або кнопку «Відкрити».
3
Пам'ятайте, що першорядним елементом є саме картинка, а не текст. На темному тлі слід використовувати світлі тони шрифту, для світлих об'єктів це значення буде прямо протилежним. Виберіть інструмент «Текст» (значок із зображенням великої літери «Т»), клікніть мишею на зображенні і розтягніть текстовий шар. В цей час на панелі шарів з'явиться новий рядок.
4
Якщо цього не сталося, слід самим додати текстовий шар. Для цього натисніть кнопку «Створюємо новий шар». Новий шар буде розташовуватися вище основного шару і буде забарвлений, як шахівниця, це означає порожній простір. У верхній частині вікна з'явиться панель розширення для текстового шару, виберіть шрифт, розмір і характер накреслення.
5
Перевірте перед введенням тексту, в якій розкладці знаходиться мовної перемикач. Буває так, що людина пише довге привітання, не дивлячись на екран, і в підсумку він отримує купу незрозумілого йому тексту.
6
Після введення тексту варто додати кілька ефектів, щоб поздоровлення не виглядало занадто просто. Натисніть верхнє меню «Шар», потім послідовно виберіть «Стиль шару» і «Ефект рельєфу». Перед вами з'явиться вікно настройки цього ефекту. За замовчуванням тут встановлені потрібні значення, якщо рельєф вам не сподобався, спробуйте змінити його настройки. Закрийте вікно, натиснувши кнопку «ОК».
7
Залишилося додати напівпрозорість вашому тексту, для цього в панелі шарів необхідно змінити значення однойменного параметра, прокрутивши повзунок вліво або вправо. Збережіть зображення, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + S або через однойменний пункт в меню «Файл».