Як відкачати масло з двигуна.

Нерідко у автомобілістів виникає така проблема, як масло, залите в надлишку в двигун транспортного засобу. Дана проблема чревата не зовсім приємними наслідками у вигляді дорогого ремонту, тому знання про своєчасне ремонті цієї неполадки принесе величезну користь автовласникам.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ;
  • - шприц з трубкою;
  • - ємності для зливу.
Інструкція
1
При виявленні перших ознак потрапляння надлишків масла в двигун не затягуйте з ремонтом ні в якому разі. В іншому випадку може знадобитися дорогий ремонт по зміні сальника коленвала. Є декілька способів з відкачування масла з двигуна. Перший, найпростіший варіант - можна звернутися за допомогою в спеціалізований автосервіс.
2
Другий, найпоширеніший, але занадто складний варіант. Даний спосіб вимагає деякої вправності для вирішення цієї проблеми. Суть його полягає в наступному: скористайтеся зливний пробкою картера, попросту слив через неї масло. Слід відразу сказати, що спосіб цей досить «брудний» і перед його використанням необхідно підготувати місце ремонту.
3
Для того щоб здійснити відкачку масла подібним чином, потрібно помістити автомобіль на оглядову яму, загнати на естакаду або ж підняти за допомогою підйомника. Обов'язково дайте двигуну охолонути, щоб надалі уникнути проблем з загвинчуванням пробки. Використовуючи гайковий ключ, згвинтив пробку зі зливного отвору картера. Потім акуратно злийте надлишки масла в ємність. Отже, масло злито. Загвинчуйте пробку. Цей метод до того ж ще й дорогий, адже оренда підйомника або естакади не завжди проводиться безкоштовно.
4
Також не забувайте і про третій варіант. Візьміть поліетиленову трубку. На кінці її закріпіть шприц. Також вам буде потрібно ємність для зберігання злитого масла. Набагато простіше процедуру викачування масла проводити при прогрітому двигуні. Вийміть жовтий масляний щуп. У цей отвір опустіть трубку. Надлишки масла відкачайте за допомогою шприца. Слідкуйте за ступенем наповненості шприца. Ледве рівень масла досягне максимуму, від'єднайте шприц від трубки і злийте масло. Повторюйте процедуру до тих пір, поки рівень масла не нормалізується.