Як пікірувати томати.

При вирощуванні розсади томатів важлива кожна дрібниця - від підготовки насіння до посіву до пересадки рослини в грунт. Пікіровка томатів - важливий етап для отримання більшого врожаю. Неправильно або не вчасно пікірувати рослини погано ростуть і розвиваються, що надалі негативно відбивається на обсязі врожаю, а також на його якості.
Інструкція
1
Пікірувати томати необхідно при наявності 2-3 справжніх листочків. Упускати час пікіровки можна. Корінню рослини буде ніде розвиватися. Розсада витягнеться, через нестачу світла і поживних елементів.
2
Розсаджувати розсаду потрібно в родючу землю, бажано в окремі ємності. Ємність заповнювати не доверху, щоб була можливість досипати землю при розвитку кореневої системи, коли коріння починають визирати із землі.
3
Якщо місця для окремих горщиків немає, то можна пікірувати в ящики, але рідко, щоб рослинам вистачало місця для росту і розвитку.
4
За добу до пересадки полийте розсаду. Висаджуйте в мокру землю, відокремивши рослина, обов'язково з грудкою землі. Поглиблюйте рослина до сім'ядольних листків. Злегка обжимаються.
5
Після пересадки добре полийте водою кімнатної температури.
6
Ставити пікірувати розсаду потрібно в світле місце, але не на сонці. На сонці можна виставляти тільки після повної приживлюваності рослин.
7
Обов'язково добре провітрювати розсаду томатів, щоб уникнути ураження хворобами.
8
Поливати рясно, 1-2 рази на тиждень.