Як відбити м'ясо без молотка. Як посмажити свинину без відбивання.

Секрет приготування смачного м'яса криється не тільки в рецепті, але і в техніці його попередньої обробки. Часом воно дійсно виявляється не таким м'яким, як би хотілося. Ситуацію може врятувати його відбивання перед приготуванням. Навіть саме високоякісне м'ясо виграє від цього. Відбиття робить його не тільки м'яким, але і соковитим. Як правило, для відбиття використовують спеціальний молоток. Проте з цим завданням чудово справляються і інші підручні предмети.
Вам знадобиться
  • - ніж;
  • - скалка для тіста;
  • - скляна пляшка;
  • - дерев'яна Картоплем`ялка;
  • - сковорода.
Інструкція
1
Відбити м'ясо при відсутності спеціального молотка можна за допомогою ножа. Для цього потрібно важкий і товстий ніж. Розріжте м'ясо на шматки і відбивайте їх не гострою, а тильною стороною ножа в різних напрямках. Можна скористатися і ручкою ножа, якщо вона досить широка.
2
Зробити м'ясо м'яким під силу і звичайній скляній пляшці, точніше - її шийки. При відбиванні їм шматки м'яса виходять навіть ніжніше і повітряні, ніж при відбиванні молотком. Для цього достатньо просто постукати по шматку м'яса горлечком. Однак можна відбивати його і денцем пляшки. В цьому випадку її доцільніше попередньо наповнити водою.
3
Непогано з функцією молотка справляються скалка для тіста і дерев'яна толкушка для картопляного пюре. Тільки не перестарайтеся. Надмірне відбивання здатне перетворити соковите м'ясо в сухе.
4
Можна відбити шматки м'яса плоскою стороною сковороди. Тільки попередньо їх слід загорнути в харчову плівку або поліетиленовий пакет в цілях гігієни.
5
З роллю молотка для м'яса відмінно впорається камінь. Для цього потрібно відшукати булижник поувесістей, помістити його в поліетиленовий пакет і лише після цього приступати до відбивання м'яса.
6
Шматок м'яса можна відбити підставою або ребром своєї долоні. Правда, відбити - це голосно сказано. Швидше, у вас вийде просто розм'якшити м'ясо.
Зверніть увагу
Намагайтеся не відбивати м'ясо до дірок, ви повинні тільки злегка «розтягнути» його, тобто зробити тонше. Відбивати шматок м'яса, товщина якого менше 2 сантиметрів, немає сенсу. В цьому випадку ви не поліпшите, а, скоріше, тільки збільшите його смак і соковитість, в результаті шматок м'яса після смаження нагадуватиме «сухар».
Корисна порада
Перед відбиванням м'яса змочіть обробну дошку холодною водою, щоб сухе дерево не вбирала м'ясної сок.Чтоби кров'яні бризки від м'яса не летіли в різні боки, покладіть його в поліетиленовий пакет і тільки після цього отбівайте.Чтоби процес відбивання м'яса став практично безшумним, підкладіть під обробну дошку рушник.