Як скасувати номери сторінок.

В тексті не завжди потрібно вставка номерів сторінок. Іноді необхідно відключити автоматичну нумерацію тільки на певних аркушах, іноді - у всьому документі. В текстовому редакторі Microsoft Office Word зробити це можна за допомогою спеціальних команд і інструментів.
Інструкція
1
Запустіть редактор і відкрийте документ, який збираєтеся редагувати. Щоб видалити раніше вставлені номери сторінок з усього документа, зробіть активною вкладку «Вставка» і в блоці «Колонтитули» натисніть на кнопку «Номер сторінки». В контекстному меню виберіть команду «Видалити номери сторінок».
2
В тому випадку, якщо вам потрібно оформити без нумерації тільки титульний лист, можете вибрати один з підходящих вам способів. На вкладці «Вставка» натисніть на кнопку «Титульна сторінка» і клацніть лівою кнопкою миші по вподобаному макету в випадаючому меню. Обраний макет буде вставлений в документ, на ньому за замовчуванням не передбачена нумерація.
3
Інший варіант: відкрийте вкладку «Рецензування». В блоці «Параметри сторінки» натисніть на кнопку зі стрілкою. Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Джерело паперу». В групі «Розрізняти колонтитули» відзначте маркером поле «Першої сторінки». Натисніть на кнопку ОК, - вікно закриється автоматично, номер з титульного аркуша буде видалено.
4
Для того щоб відзначити вставку номерів тільки на парних (або непарних) сторінках, з вкладки «Рецензування» відкрийте діалогове вікно «Параметри сторінки» і в тій же групі «Розрізняти колонтитули» на вкладці «Джерело паперу» встановіть маркер в поле «парних і непарних сторінок». Примітите настройки.
5
Двічі клацніть лівою кнопкою миші по області колонтитула на парному (непарному) аркуші і видаліть порядковий номер сторінки. Вийдіть з режиму редагування колонтитулів, двічі клікнувши лівою кнопкою миші в робочій області документа. Нумерація сторінок автоматично буде видалена зі всіх залишилися в документі парних (непарних) аркушів.
6
Для того щоб поекспериментувати зі вставкою і видаленням номерів сторінок в документі, також можете використовувати міні-вкладку «Конструктор» вкладки «Робота з колонтитулами». Вона стає доступна, коли ви знаходитесь в режимі редагування колонтитулів.
Нумерація сторінок виконується в документах офісного додатка Microsoft Word автоматично і не вимагає додаткових дій з боку користувача. Ця опція може виявитися непотрібною в певній категорії створюваних документів. В цьому випадку потрібно зворотна операція - скасування нумерації сторінок.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Word 2003, 2007.
Інструкція
1
Запустіть офісний додаток Microsoft Word для виконання операції скасування нумерації сторінок в обраному документі і вкажіть пункт «Колонтитули» в меню «Вид» верхній панелі інструментів вікна програми. Результатом стане відкриття панелі інструментів "Колонтитули" з областю введення необхідного тексту, обмеженою пунктиром, у верхній частині документа і кнопками управління (для Microsoft Word 2003).
2
Виберіть колонтитул, що містить номери сторінок і вкажіть номер сторінки (для Microsoft Word 2003).
3
Натисніть кнопку Delete і завершите роботу панелі «Колонтитули» (для Microsoft Word 2003).
4
Повторіть вищеописану процедуру в кожному з існуючих розділів документа при наявності в обраному документі кількох розділів і неможливості автоматичного видалення нумерації сторінок у всіх розділах (для Microsoft Word 2003).
5
Виконайте клік лівої кнопки миші на номер сторінки при використанні команди «Номери сторінок» в меню «Вставка» для виділення зазначеного номера в рамку і повторіть клік на лінії кордону самої рамки. Курсор при цьому повинен прийняти вид хрестоподібної стрілки (для Microsoft Word 2003).
6
Натисніть функціональну клавішу Del для видалення номера сторінки обраного документа Microsoft Word (для Microsoft Word 2003).
7
Вкажіть пункт «Колонтитули» в меню «Вид» верхній панелі вікна інструментів програми і перейдіть на вкладку «Вставка» діалогового вікна для виконання операції видалення нумерації сторінок в обраному документі Microsoft Word (для Microsoft Word 2007).
8
Натисніть кнопку «Номер сторінки» і вкажіть команду «Видалити номери сторінок» в випадаючому списку команд для завершення процесу очищення (для Microsoft Word 2007).
Корисна порада
Для видалення частини номерів слід виконати попередню розбивку документа на розділи.