Як одягнутися в день народження.

Наряди для цієї події вибираються з особливою ретельністю і задовго до самого торжества. Але це зовсім не означає, що купуються вони теж заздалегідь. Буває й таке, що покупка відбувається в останні до свята годинник. Щоб не бігати по магазинах у пошуках того, не знаю чого, потрібно знати кілька правил.
Інструкція
1
Виберіть такий одяг, в якій вам буде комфортно. Якщо ви ніколи не носили міні, то і не потрібно ризикувати. Подумайте самі, яке задоволення ви отримаєте від свята, якщо постійно будете думати про те, як ви виглядаєте, чи підходить вам цей наряд.
2
Будьте надзвичайні. Ви повинні бути, як наречена на весіллі, найкрасивішою і блискучої. Купіть одяг яскравих тонів, щоб бути помітною і виділятися з вашої компанії.
3
Стиль одягу залежить від формату заходу. Якщо ви підете в ресторан удвох зі своєю другою половинкою, то більш доречним буде вечірнє плаття і туфлі на високих підборах. Якщо це буде костюмована вечірка в галасливій компанії, то варто вибрати самий незвичайний казковий персонаж, який знову ж близький вам по духу.
Корисна порада
Користуючись цими нехітіримі радами, ви будете найкрасивішою. А це вже 50 відсотків успішного святкування дня народження.