Як організувати автопробіг.

Останнім часом великою популярністю серед масових заходів користуються автопробіги. За допомогою такого способу можна відзначити будь-яке свято. Автопробіг є видовищним дією, в якому зазвичай бере участь велика кількість людей і автомобілів. Для правильної організації такого масштабного заходу необхідно знати кілька основних правил.
Вам знадобиться
  • - карта міста;
  • - мобільні телефони з гарнітурами;
  • - портативні рації;
  • - атрибутика;
  • - список учасників.
Інструкція
1
Постарайтеся дізнатися кількість учасників майбутнього автопробігу. При цьому потрібно враховувати кількість водіїв. Зазвичай дізнатися точну цифру практично неможливо, але необхідно скласти хоча б приблизний список. У ньому вкажіть прізвище та ім'я водія, марку машини, державний реєстраційний знак автомобіля, а також контактний телефон учасника.
2
Продумайте атрибутику вашого автопробігу. Для цього можна використовувати наклейки, повітряні кульки, прапори або інші знаки. Також можна одночасно використовувати декілька типів атрибутики. Всі автомобілі повинні бути прикрашені в одному стилі, щоб колона виділялася серед загального потоку.
3
Намітьте маршрут слідування колони. Тут необхідно враховувати відразу кілька факторів. Не варто вести надто довгу колону по маленьким і коротким вулицях з великою кількістю перехресть, так як всі машини просто не встигнуть проїхати на зелений сигнал світлофора. Також потрібно правильно вибирати смугу, по якій буде слідувати колона. Не забудьте попередити всіх учасників, що при перестроюванні першим маневр виконує останній учасник колони.
4
Зберіть всіх водіїв і зробіть інструктаж. Роздайте листки з роздрукованим маршрутом. Роз'ясніть правила пересування в колоні. Виберіть два автомобіля, які їхатимуть на початку і в кінці колони.
5
Подбайте про наявність бездротового зв'язку у кожного учасника колони. Найкраще для цієї мети можуть підійти рації. Можна взяти радіоапаратуру в оренду на час пробігу. Також зв'язок між машинами зручно реалізувати за допомогою мобільних телефонів з гарнітурами.
6
Узгодьте ваш захід з адміністрацією міста або округу. Необхідно отримати офіційний дозвіл на проведення масового автопробігу. Також необхідно подбати про супроводі колони співробітниками дорожньої поліції. В цьому випадку проїзд колони містом значно спроститься.