Як обтягнути шкірою сидіння. обшити сидіння шкірою.

Салон машини, обтягнутий шкірою, виглядає дорого і елегантно. Звичайний автомобіль одразу набуває шик і прекрасний, ні з чим не порівнянний запах. При цьому шкіра - один з найміцніших і зносостійких матеріалів.
Вам знадобиться
  • - шкіра;
  • - шкірозамінник;
  • - швейна машина;
  • - голка по шкірі;
  • - фен;
  • - маркер;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Виберіть підходящу для роботи шкіру. Оптимальний варіант - виготовлена спеціально для автомобілів, вона не боїться тертя, перепадів температур та інших випробувань. Щоб знизити загальну вартість матеріалів, робочі поверхні оббивають натуральною шкірою або алькантарою, а бічні і задні поверхні - шкірзамінником або дерматином.
2
Демонтуйте сидіння, зніміть з них заважає пластик. Акуратно видаліть стару оббивку, металеві кільця при цьому перекушуйте потужними кусачками. Відзначте, де які деталі розташовувалися, щоб не помилитися в подальшому.
3
Розпоріть всі деталі чохлів і акуратно отгладьте праскою розпоротий деталі. Прикладіть деталі до паперу і зробіть викрійки, повторюючи кожен нюанс, аж до стику насічок по периметру.
4
Якщо ви маєте деякий досвід подібних робіт, спробуйте змінити форму крісла, додавши поролонові вставки, встановивши підлокітники. При цьому ретельно продумайте, як зміниться форма деталей викрійки. Краще при цьому потренуватися на звичайній тканині, щоб не зіпсувати дорогу шкіру.
5
Розкроїте деталі викрійки на шматках шкіри і зшийте чохли по насічках. Для цього вам знадобиться досить потужна швейна машина і спеціальні голки по шкірі (трикутного перетину). Використовуйте відповідні за кольором міцні нитки з лавсаном і невеликий крок голки.
6
Коли деталі будуть готові, спробуйте перенести на них написи (спочатку спробуйте на непотрібних обрізках). Для того, щоб зробити на шкірі тиснення, приготуйте матрицю, нагрійте її і притисніть до шкіри з максимальною силою.
7
Готові чохли розмочити в теплій воді, щоб вони трохи розтягнулися. Натягніть обшивку зі шкіри на сидіння, замість металевих кілець при цьому використовуйте пластикові хомути-стяжки.
8
Якщо чохол не натягується, нагрійте його в цьому місці феном, шкіра при цьому трохи розтягнеться. Потім висушіть чохли - ви побачите, що вони щільно обтягнутий сидіння.