Що не обпалюватися чаєм.

Чай - популярний напій у різних верств населення. Володіє він масою корисних якостей: містить в собі антиоксиданти, підвищує тиск, знімає головний біль, тонізує. У різних людей різні уподобання в культурі пиття напою. Одні розбавляють його молоком, інші кладуть лимон, деякі розводять його холодною водою, інші ж вважають за краще пити практично окріп.
Вам знадобиться
  • - холодна вода;
  • - лід;
  • - кусковий цукор з холодильника;
  • - лимон;
  • - молоко;
  • - широка гуртка;
  • - термокружка з кришкою-непроливайкою.
Інструкція
1
Вчені вважають, що пити гарячий чай небезпечно для здоров'я. Крім псується емалі зубів, у тих, хто любить погарячіше, є велика ймовірність заробити рак гортані або стравоходу, ніж у віддають перевагу теплий напій. Бажано, щоб температура рідини у вашій гуртку не перевищувала 60 градусів.
2
Для того щоб не обпектися гарячим чаєм, логічно було б почекати, поки він охолоне. Якщо ж вам хочеться випити напій, що бадьорить негайно, просто розбавте його холодною водою або киньте в чашку пару кубиків льоду.
3
Покладіть пачку кускового цукру в холодильник. Замість кубиків льоду ви зможете використовувати холодний цукор, що допоможе напою швидше охолонути. Точно так само в чай можна додати полежати в холодильнику лимон.
4
Чорний чай можна розбавити молоком. У вас вийде корисний і смачний напій, настільки улюблений англійцями.
5
Раніше члени сім'ї, збираючись перед самоваром, наливали обпалюючий напій в блюдця і пили його, сьорбаючи. Дійсно, так чай остигає набагато швидше, і ви їм навряд чи обпечетесь. Якщо не хочете пити з блюдця, перелийте напій у широку кухоль і постарайтеся пити маленькими ковтками.
6
Поставте кухоль з чаєм в ємність з холодною водою - напій охолоне дуже швидко, його лише потрібно буде періодично помішувати.
7
Якщо ж ви не маєте наміру змінювати предпочитаемой температурі улюбленого напою, не обпектися вам допоможуть спеціальні гуртки, що не пропускають тепло. Подібні термокружки можна купити, приміром, у кав'ярні Старбакс. Вони зберігають температуру рідини протягом тривалого часу і не дають вам обпекти руки. Для тих, хто не надто акуратний і має звичку розливати напої, підійдуть гуртки з кришкою-непроливайкою. Навіть якщо ви перекинете чай, спеціальна засувка на кришці не дасть напою пролитися, і ви не обпечетесь.