Як оригінально привітати колегу з ювілеєм.

Ювілей - це значуща подія, тому хочеться, щоб для винуватця торжества він був наповнений лише яскравими і радісними враженнями. Привітати колегу - людину, з якою ви проводите разом п'ять днів на тиждень, в це свято просто необхідно.
Вам знадобиться
  • - ватман;
  • - фарби;
  • - повітряні кулі;
  • - квіти;
  • - бутель коньяку;
  • - подарунок.
Інструкція
1
Зробіть над собою зусилля і прийдіть в офіс на півгодини раніше. Цього часу вам вистачить на те, щоб прикрасити кабінет. На великому шматку ватману напишіть «З ювілеєм!» І повісьте розтяжку над робочим столом винуватця торжества. Повітряні кульки також допоможуть створити святковий настрій.
2
Якщо у вашого колективу є звичка під час роботи слухати радіо, замовте музичне привітання співробітнику у святковій передачі. Йому буде приємно, прийшовши на роботу і піймавши улюблену хвилю, почути ваші теплі слова на його адресу. Любителі веселих привітань можуть замовити не пісню, а розіграш.
3
Колегам-дамам на ювілей неодмінно слід подарувати букет квітів - в цьому немає практично ніяких обмежень. Вибрати букет для чоловіка складніше. Традиційно прийнято дарувати гвоздики, кали, гладіолуси, хризантеми, троянди. Оригінальна квіткова композиція для чоловіка може включати в себе пляшку коньяку. Напевно ваш колега оцінить таке доповнення.
4
Найважливіша частина будь-якого дня народження - це подарунки. Чудово, якщо у вашого колеги є хобі. Запеклому рибалці можна подарувати воблер, майстерною вишивальниці - красиву схему для вишивки. Якщо у вас немає ніяких ідей з приводу подарунка, зателефонуйте ювіляру додому, напевно його родичі зуміють вам допомогти. Також користуються популярністю і жартівливі подарунки - гуртки з карикатурою на співробітника, футболки з кумедними написами, що вказують на професію іменинника.
5
Звичайно, ви можете зібратися в обід всім колективом і з'їсти святковий торт, привітавши іменинника з ювілеєм. Однак якщо ви хочете влаштувати справжнє свято, вам краще придумати щось більш цікаве. Влітку можна організувати поїздку на шашлики всім колективом, в холодну пору року вас готові прийняти численні кафе і ресторани. Якщо все у вашому колективі молоді душею, можна поєднати святковий стіл з активним відпочинком. Відправляйтеся на картинг або грати в пейнтбол. І не забудьте в битві піддатися ювіляру, адже у нього сьогодні свято.