Як опустити класику.

Класичні моделі марки ВАЗ користуються величезною популярністю серед автолюбителів завдяки своїй невисокій вартості в порівнянні з іншими машинами. Важливу роль відіграє і простота обслуговування. Із заводу класику випускають з досить великим кліренсом, який не дуже зручний для їзди в межах міста. Тому міським жителям слід опустити свій автомобіль, щоб досягти кращої керованості.
Вам знадобиться
  • - набір інструментів;
  • - паяльна лампа;
  • - болгарка;
  • - комплект занижених пружин і стійок;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Ретельно вимийте весь бруд, який скупчилася під передніми і задніми колісними арками, щоб звільнити доступ до частин підвіски. Для цього найкраще використовувати мобільний мінімийку, яка видає потужний натиск струменя.
2
Зніміть колеса з автомобіля. Для цього від'єднайте всі ковпаки, якщо вони встановлені на вашому автомобілі. Викриття всі болти, якими колісний диск приєднаний до маточини. Відкручувати гайки потрібно попарно, щоб у кожній парі одна гайка перебувала в протилежному по діагоналі місці від іншої.
3
Візьміться руками за колесо і потягніть на себе. Зніміть його з маточини. Попутно перевірте цілісність гальмівних колодок і дисків. При необхідності замініть їх новими.
4
Перевірте, чи не встановлені на вашій класиці спеціальні проставки, які збільшують кліренс автомобіля. Якщо такі є, необхідно їх видалити.
5
Відкрутіть три болта, що кріплять стійку. Акуратно вийміть її з колісної арки разом з пружиною. Якщо проставка знаходиться в самому низу або вгорі, то просто вийміть її. Якщо ж проставочное частина ділить пружину навпіл, то необхідно встановити замість останньої нову.
6
Купувати краще всього пружини тієї марки, яка рекомендована для установки на автомобілі ВАЗ заводом-виробником.
7
Іншим способом зменшення кліренсу підвіски є укорочення пружин. Для цього необхідно відрізати кілька витків. Якщо у вас встановлені бочкоподібні пружини, то відрізати потрібно строго рівні частини з кожного боку. В іншому випадку при стисканні пружина буде міститися в склянці, що призведе до порушення підвіски.
8
Також можна придбати укорочені стійки і спортивні пружини із заниженням. Вони без проблем встановлюються на місце старих без внесення будь-яких змін у конструкцію.