Як опустити волгу.

Волга є вітчизняним автомобілем представницького класу і відрізняється комфортом і великою місткістю. На жаль, дуже часто попадаються Волги із занадто великим кліренсом. Їзда по міських дорогах на такій машині небезпечна, так як маневреність набагато гірше. Якщо ви купили Волгу з великим кліренсом, то її необхідно якомога швидше опустити.
Вам знадобиться
  • - набір інструментів;
  • - бавовняні рукавички;
  • - новий комплект укорочених пружин і стійок.
Інструкція
1
Уважно досліджуйте передню і задню підвіску вашого автомобіля. Ретельно вимийте простір під колісними арками потужним струменем води. Дуже часто Волги використовують в селах, де практично неможливо проїхати з маленьким кліренсом, тому підвіску піднімають, використовуючи спеціальні вставки.
2
Підніміть автомобіль за допомогою домкрата. Також можна використовувати спеціальний підйомник. Зніміть ковпаки з коліс, якщо вони встановлені на вашій машині. Відкрутіть всі гайки, що кріплять диск до маточини. Акуратно візьміться за колесо і потягніть на себе. Зніміть колесо з маточини.
3
Викриття болти, що тримають стійку. Вийміть її з паза, паралельно притримуючи пружину. Акуратно видаліть з конструкції стійки проставку. Повторіть цю процедуру з усіма іншими стійками. Встановіть все в зворотному порядку.
4
Якщо після видалення проставок машина занадто сильно просіла, встановіть нові пружини взамін наявних, так як старі втратили свою еластичність і більше непридатні для експлуатації.
5
Є й інший спосіб опустити Волгу. Якщо в конструкції підвіски вашого автомобіля немає проставок, то можна скоротити кліренс за допомогою обрізки пружин.
6
Зніміть колеса і вийміть пружини. Відзначте ту довжину, яку необхідно відрізати. Її можна дізнатися дослідним шляхом. Також відвідайте форум власників автомобілів Волга. Там ви зможете знайти відгуки про заниження цієї моделі.
7
За допомогою паяльної лампи нагрійте пружину і розріжте болгаркою.
8
Якщо у вашій Волзі встановлені пружини бочкоподібного типу, то відрізати необхідно рівну кількість витків з кожного боку. Якщо не дотриматися це правило, то при зворотній установці пружина може повністю не поміститися в склянці, що призведе до порушення структури підвіски.
9
Найбезпечніший і правильний спосіб заниження підвіски - це установка спеціального комплекту занижених пружин і укорочених стійок. В цьому випадку не губляться технічні показники роботи підвіски. Встановлюється такий комплект по тій же схемі, що і стандартний.
Для того щоб відправитися на теплоході в подорож по Волзі , необхідно вибрати тур і судно, замовити путівку на сайті в режимі онлайн або в офісі тур оператора, оплатити обраний круїз і зібрати речі для поїздки.
Інструкція
1
Виберіть маршрут, по якому хотіли б здійснити подорож. Ви можете почати круїз по Волзі в Москві, в Самарі, в Пермі, в Чебоксарах і багатьох інших містах. Це ж стосується і закінчення тур а. Ви можете здійснити подорож в одну сторону і повернутися додому на поїзді або на літаку, або вибрати круїз по Волзі з поверненням в пункт відплиття. Скористайтеся зручною пошуковою системою, яка представлена на сайтах більшості з тур істіческіх операторів, що займаються річковими круїзами. Одним з найбільш зручних є сайт круїзної компанії «Інфофлот» - на ньому можна задати місто відправлення і вибрати із запропонованих варіантів.
2
Оберіть судно, на якому ви хотіли б здійснити подорож. На сайті «Агентства круїзних подорожей» ви можете вивчити детальну інформацію про теплоходах різних проектів, у тому числі про кількість палуб, швидкості, проектної довжині, ширині, осаді і комфортабельності. Крім того, на сайті перераховані всі доступні суду; при кліці на них ви отримаєте схему теплохода, перелік розважальних та побутових приміщень та опис кают відповідно до класу.
3
Зверніться в тур істіческое агентство, що займається річковими круїзами. Задайте всі ваші запитання співробітнику. У разі прийняття позитивного рішення, укладіть з агентством договір, заплатите авансовий платіж, якщо умови контракту подразумевают це. Агентство забронює для вас каюту в обраному теплоході, після підтвердження бронювання внесіть решту оплати. Отримайте проїзні документи і збирайтеся в подорож.
4
Забронюйте путівку в круїз в режимі онлайн. Це можна зробити, наприклад, на сайті «Річфлоту». В цьому випадку проїзні документи будуть надіслані вам на адресу електронної пошти. Оплата відбувається готівкою в офісі, кур'єру або за допомогою банківської карти.
Корисна порада
Пам'ятайте, що при бронюванні туру необхідно надати інформацію про всі пасажирах, включаючи номери паспортів.