Як переробити скутер. пластик скутер скіф Як можна переробити.

Скутер є популярним засобом пересування в міських умовах завдяки своїй економічності, а також невеликим розмірам, що дозволяє вільно переміщатися в пробках. Переробка цього двоколісного засобу пересування допоможе зробити його більш потужним і швидким.
Вам знадобиться
 • - матеріал для обшивки;
 • - набір інструментів;
 • - нова оптика;
 • - новий звуковий сигнал;
 • - наждачний папір різного калібру;
 • - грунтовка;
 • - шпаклівка;
 • - фарба;
 • - нові колісні диски;
 • - волосінь;
 • - новий звуковий сигнал;
 • - альтернативна оптика.
Інструкція
1
Ретельно продумайте майбутній план переробок вашого скутера. Необхідно враховувати не тільки власні бажання, а й фінансові можливості, так як деякі ідеї можуть зажадати занадто великих фінансових вкладень.
2
Задумайтесь про практичність ваших майбутніх переробок. Наприклад, установка колісних дисків занадто великого радіусу призведе до відмови гальмівної системи. Прохідність скутера з такими дисками значно погіршиться.
3
Займіться повним ремонтом усього зовнішнього пластика. Для цього спочатку акуратно зніміть його. Знайдіть всі кріплення і болти, які кріплять пластик до металевої рамі. Викриття шурупи, попередньо позначивши їх розташування.
4
Уважно огляньте всю поверхню пластика. Невеликі тріщини необхідно заклеїти за допомогою спеціального складу або запаяти. Також можна зробити по краях тріщини дірки і стягнути обидві частини за допомогою волосіні. Це додасть вашому скутеру бойовий вид.
5
Ретельно зачистите пластик наждачним папером. Потім покрийте декількома шарами грунтовки і шпаклівки. Дайте просохнути поверхні. Виберіть колірну гамму. Пофарбуйте всі пластикові деталі двома шарами фарби. При бажанні поверхню можна також залакувати.
6
Замініть стандартну оптику на альтернативну. При цьому стежите за тим, щоб нові світлові модулі відповідали ГОСТу.
7
Встановіть нові колісні диски. Також можна пофарбувати старі. Для цього зніміть колеса. Ретельно закрийте гуму малярським скотчем або газетами. Зачистіть шкіркою сталеву поверхню диска. Після цього заґрунтуйте диск і пофарбуйте.
8
перешити сідло. Для цього використовуйте спеціальний матеріал, який здатний витримувати часті контакти, наприклад, автомобільну шкіру.
9
Замість стандартного звукового сигналу встановіть новий. Це дозволить не тільки виділити ваш апарат із загальної маси, але і зробити їзду більш безпечною, так як ви зможете заздалегідь сповіщати оточуючих про своє наближення.
Поставивши собі за мету удосконалити свій мопед або скутер, ретельно продумайте всі наслідки такої модернізації. В основному доопрацюванні піддають двигун мопед а, щоб поліпшити швидкісні якості технічного засобу. Форсування двигуна - заняття, що вимагає певної кваліфікації, вправності і умінь.
Вам знадобиться
 • - набір слюсарних інструментів;
 • - спортивний варіатор.
Інструкція
1
Визначте свої фінансові можливості з модернізації рухової установки мопед а. Внесення конструктивних змін в двигун може обійтися вам в кілька тисяч рублів або більше, залежно від вартості деталей, які ви будете додатково встановлювати на мопед .
2
При мінімальній доопрацювання двигуна видаліть обмежувач максимальної швидкості і замініть важки варіатора. Придбати важки можна в магазині, що торгує запчастинами до мотоциклів, або виточити самостійно.
3
Додатково зробіть расточку поршневого циліндра до 44 мм. Робити це доручите професіоналу. Збільшення обсягу циліндра дозволить підвищити швидкість пересування мопед а до 60 км/год. Крім збільшення швидкісних характеристик така зміна конструкції покращує динаміку набору швидкості.
4
При наявності фінансової можливості замініть поршневу групу двигуна на аналогічну, але з великим об'ємом, аж до 70 куб. см. Оснастіть оновлений двигун спортивним варіатором, які мають більшу передавальне число. Швидкість руху збільшиться до 65-70 км/ч.
5
Для більш досконалої модернізації мопед а збільште поршневу групу до 80 куб. см і розточити циліндр двигуна під поршень з розміром 50 мм. Додатково замініть головку циліндра на нову, обладнану збільшеними клапанами. Внесіть зміни також в карбюратор, збільшивши жиклер. Форсований подібним чином двигун мопед а буде в змозі розвивати швидкість до 80 км/год, однак збільшиться знос деталей, що скоротить ресурс двигуна.
Зверніть увагу
Враховуйте при доопрацюванні двигуна, що внесення в нього конструктивних змін має розумні межі і не завжди може бути виправдане з точки зору вартості такої модернізації. Оцініть свої можливості і граничні навантаження на ходову частину мопеда, перш ніж збільшувати потужність силової установки.