Як годувати йорка. тарілки для їжі для йоркширських тер'єрів.

Йоркширський тер'єр - крихітна собачка, яка вимагає до себе великої уваги. Особливо важливо правильно годувати йорка, адже збалансоване харчування є запорукою здоров'я, гарного самопочуття і чудового зовнішнього вигляду цього маленького кумедного істоти.
Інструкція
1
Йорки схильні до ожиріння. Їх перегодовування може не тільки привести до надмірної повноти, але і стати причиною виникнення проблем, пов'язаних з розвитком кістяка. Годувати дорослого йорка необхідно двічі на день: вранці і ввечері. Визначити кількість їжі, необхідне для одного годування, дуже легко. На кожні півкілограма ваги вихованця достатньо 1 столової ложки корму.
2
Якщо ви вирішили годувати свого вихованця натуральною їжею, не забудьте додавати в миску з їжею спеціальну вітамінно-мінеральну підгодівлю. В готових кормах для йоркширських тер'єрів співвідношення всіх інгредієнтів збалансовано, тому в прийомі додаткових вітамінів немає необхідності.
3
В основу здорового раціону йорка входять: сира або ошпарена яловичина, ретельно проварені яловичі субпродукти (нирки, печінку, шлунки), відварні або сирі овочі, геркулесовая каша, кисломолочні продукти, в тому числі і кальцинований сир, морська риба і яєчні жовтки. Всі ці продукти повинні бути свіжими, ретельно вимитими і обробленими. М'ясо, рибу та овочі, перш ніж дати їх собаці, дрібно наріжте.
4
Виключіть з раціону харчування йорка свинину, баранину, різні копченості, річкову рибу, ковбасу, минтай, макарони, свіжий хліб, капусту, картоплю, молоко і всілякі солодощі. Не годуйте свого вихованця котячою їжею. Вона містить в собі занадто багато білків і жирів.
5
Складаючи меню для свого вихованця, дотримуйтеся деяких рекомендацій. Ранкова порція корму йоркширського тер'єра обов'язково повинна бути рідкою. М'ясне ласощі, давати яке необхідно не рідше 5 разів на тиждень, чергуйте з молочним. Кожен день давайте вихованцеві овочі, двічі на тиждень - рибу, 1 раз на тиждень - яєчний жовток.
6
Тарілка з їжею і миска з водою повинні перебувати на рівні грудей йорка, тому встановіть їх на невелику стійку підставку, яку собака не зможе перекинути.
Зверніть увагу
Перед придбанням Йорка потрібно з'ясувати у заводчика, як і чим потрібно годувати вихованця. Цей графік харчування потрібно дотримуватися приблизно 3 - 4 тижні. Переходити на інше харчування можна тільки після того, коли собаці виповниться 3 місяці і буде зроблена друга чотирьохвалентного щеплення.
Корисна порада
Режим годування (Натуральне годування) Якість, кількість і час - ось три кити, на яких тримається годівля. Годувати собаку слід з підставки Їжа повинна бути повноцінною і різноманітною. В цей період все ще триває формування цуценя. Годувати ЙОРКА краще 2 рази в день - вранці і ввечері.