Як краще провести вихідні. Як відзначити ін влітку удвох на природі.

Вихідні дні дають можливість відпочити і відновитися перед новою робочим тижнем. Можна просто пролежати перед телевізором або читати книги, а можна зробити свій вибір на користь активного відпочинку. Чим більше емоцій ви відчуєте за вільні від роботи дні, тим більш насиченими вони здадуться, і ви відчуєте величезний прилив сил.
Вам знадобиться
  • - паспорт, щоб купити квиток на поїзд;
  • - книга;
  • - квиток до зоопарку або дельфінарій.
Інструкція
1
Не беріть роботу додому. Це перше і найважливіше правило, яке слід дотримуватися, щоб не зіпсувати собі відпочинок на вихідних. Навіть якщо ви плануєте витратити на працю всього пару годин свого законного відпочинку, це вже зробить вплив. Не виконавши завдання на початку вікенду, ви будете думати про нього весь час і тільки зіпсуєте собі і всім оточуючим настрій. Дотримуйтесь правило: «у вихідні дні - ніякої роботи».
2
Організуйте собі подорож. Не обов'язково бути мільйонером, щоб встигати за короткі вихідні з'їздити кудись. Подорожжю буде вважатися і поїздка в найближче місто. Візьміть квиток на поїзд і вирушайте за новими враженнями. Прогуляйтеся по незнайомій місцевості, пообідайте в місцевому кафе, познайомтеся з ким-небудь з мешканців міста. Такий міні-відпустку подарує вам багато позитивних емоцій і розширить ваш кругозір.
3
Сходіть в зоопарк або дельфінарій, якщо він є у вашому місті. Присвятіть один з вихідних днів знайомству з новими для вас видами тварин. Якщо дозволяють фінансові можливості, поплавайте з дельфінами. Такий спосіб проведення часу допоможе вам викинути з голови думки про роботу і дозволить повністю розслабитися і чудово відпочити.
4
Освойте новий вид спорту. Якщо раніше ви просто ходили в тренажерний зал або каталися на велосипеді, спробуйте навчитися ще чого-небудь. Наприклад, спробуйте себе в ролі скелелаза, запишіться на заняття по їзді на мотоциклі, пограйте в пейнтбол. Додайте у ваше життя екстриму і стрибну з парашутом. Такий спосіб провести вихідні відкриє для вас нові грані вашого характеру і фізичні резерви, а можливо, завдяки подібним експериментам ви знайдете головне захоплення вашого життя.
5
Проведіть пару годин в тиші. Після активних вихідних днів організму не завадить кілька годин тиші і повного розслаблення. Сходіть на масаж або інші процедури, що дозволяють тілу повноцінно відпочити. Можете і просто прийняти будинку ванну і почитати улюблену книгу. Після таких насичених днів відпочинку робота не здасться такою вже нудною і важкою, тому що вже на самому початку тижня ви, швидше за все, почнете планувати свій наступний вікенд.