Ангел: Як малювати його олівцем. Як малювати янголятка.

Ангела зображують дитиною або дорослою людиною з крилами, іноді навіть у вигляді тварини. Намалювати цього персонажа можна по-різному. Все залежить від того, в якому стилі буде виконана робота. Наприклад, в аніме і манге ангел повинен бути з великими очима. Але основні риси будуть практично однакові при будь подачі.
Вам знадобиться
  • - добре заточений олівець;
  • - ластик;
  • - лінійка;
  • - циркуль;
  • - папір.
Інструкція
1
Почніть роботу зі схематичного зображення ангела. На цьому етапі вам потрібно накидати основні елементи малюнка, використовуючи найпростіші геометричні фігури. Накресліть за допомогою лінійки вертикальну лінію - серединну вісь фігури ангела.
2
Вгорі лінії намалюйте циркулем або від руки окружність - майбутнє обличчя. Щоб на папері не залишалося слідів від циркуля, його можна увіткнути в ластик і продовжити роботу. Залиште на вертикальній лінії небагато місця для шиї. Прямими лініями намалюйте руки ангела, зігнуті в лікті, як при молитві.
3
Плавними і округлими лініями намалюйте широкі, довгі рукави сукні і плечі. По обидві сторони вертикальної лінії зобразите долоньки ангела, складені один до одного. Підправте краю рукавів. Від плечей до окружності голови проведіть лінії шиї.
4
Намалюйте волосся, орієнтуючись на обриси обличчя. Зазвичай ангела зображують з коротким кучерявим волоссям - хлопчика, або ж дівчинку з довгими кучерями. Намалюйте німб над головою за допомогою двох овалів. Щоб малюнок не був занадто симетричним, покажіть його під нахилом.
5
Проведіть горизонтальну лінію всередині окружності голови. Щодо цієї лінії намітьте місця для очей і брів. На вертикальній лінії намалюйте маленький носик і губи. Детально зобразите очі, вії та брови ангела. Додайте відблиски на очі. Якщо ви малюєте маленької дитини, то щоки можете зробити трохи пухкими.
6
Домалюйте низ довгої сукні. З-під нього повинні бути видні босі ніжки ангела. Якщо вам складно їх намалювати, залиште так, як є. Перед тим, як приступити до крил, зітріть ластиком все непотрібне на малюнку. Лінійкою накресліть лінії розправлених крил. Детально намалюйте пір'я, зменшуючи їх ближче до низу.
7
Подивіться на малюнок і внесіть останні правки. Зітріть всі допоміжні лінії. Додайте до малюнка тіні за допомогою штрихування, трохи торкаючись олівцем до паперу. Тепер янголятко готовий.