Як намалювати фламінго.

Для того щоб зобразити фламінго, можна скористатися технікою малювання птахів за допомогою допоміжних геометричних фігур, а після доповнити начерк характерними рисами цієї дивиною птиці.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - фарби або кольорові олівці;
  • - кисті.
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжних геометричних фігур, вони зададуть основні пропорції фламінго. Зобразіть овал, розташуйте його горизонтально, згодом він стане тулубом птаха. Намалюйте вигнуту лінію, що йде від одного з його кінців. Пам'ятайте, що шия фламінго дуже рухлива, вона може бути опущена вниз, наприклад, до води, або високо піднята вгору. Розмір лінії повинна становити 1,5 довжини овалу. У нижній частині тулуба приблизно посередині відзначте дві точки, проведіть вниз дві прямі, це будуть ноги. Їх довжина в два рази перевищує найширшу частину овалу.
2
Прорисуйте голову фламінго. Для цього попередньо окресліть витягнутий овал на кінці шиї, виділіть масивний дзьоб, спрямований вниз. Його розмір відповідає величині голови. Намалюйте лінію, що відокремлює верхню його частину від нижньої, при цьому вона повинна бути розташована не рівно посередині, а трохи зміщена вгору. Зобразіть посередині овалу маленький круглий очей. Виділіть область, позбавлену оперення, двома лініями від ока до дзьоба.
3
Окресліть плавними лініями вигин шиї.
4
Виділіть опуклою лінією спину фламінго. Прорисуйте плавний перехід від шиї до тулуба. Закінчите тіло великими щільними пір'ям, вони не дуже довгі в хвостовій частині, тому не варто виводити їх далеко за межі допоміжного овалу. Слідкуйте за напрямком росту пір'я.
5
Зобразіть ноги. Пам'ятайте, що вони дуже тонкі. Виділіть вузлуваті коліна приблизно посередині. Ноги птиці не повинні бути абсолютно прямими, після зчленування напрямок ноги можна трохи змінити. Закінчите кінцівки пальцями, між передніми покажіть шкірясту перетинку.
6
Приступайте до фарбування. Для пір'я ви можете вибрати будь-який колір - від зовсім білого до червоного, забарвлення визначається кількістю їжі, що містить каротин. На махових пір'ях виділіть кілька чорних великих мазків. Закінчення дзьоба (приблизно половину) також пофарбуйте в чорний, виділіть лінію між його верхньою і нижньою частиною. Для ніг використовуйте сіруватий колір, коліна і пальці розфарбуйте світлим рожевим.