Як міняти кільця на ВАЗ. Як підібрати поршневі кільця по діаметру.

Підвищився витрата бензину, показник компресії двигуна опустився нижче 10кгс/см2, витрата масла збільшився, а вихлопні гази придбали сизий відтінок. Прийшла пора замінити в двигуні поршневі кільця.
Вам знадобиться
  • - ключі
  • - нові кільця
  • - моторне масло
  • - молоток
  • - щуп
Інструкція
1
Поставте автомобіль на естакаду або оглядову яму. Зніміть акумуляторну батарею, розподільник запалювання, карбюратор, шланг вентиляції, корпус повітряного фільтра. Злийте масло з піддона двигуна.
2
Від'єднайте провід від датчика, що показує температуру охолоджуючої рідини, ключем виверніть пробку з блоку двигуна. Злийте охолоджуючу рідину. Послабте хомут і зніміть з патрубка головки блоку шланг «печі».
3
Від штуцерів впускної труби від'єднайте шланг підсилювача гальм і охолоджуючої рідини. Зніміть шланги з патрубка, що знаходиться на передній частині головки блоку.
4
Внизу автомобіля відверніть болт хомута кріплення коробки передач з приймальною трубою, від'єднайте трубу резонатора. Відвернувши 4 гайки, що з'єднують приймальню трубу з колектором, від'єднайте трубу від двигуна.
5
Верхню гайку кріплення повітрозбірника відкрутіть торцевих ключем. Передню частину щитка стартера кріпить нижня гайка, відкрутіть її ключем «на 13». Задню частину щитка відверніть разом зі шпилькою. У випускному колекторі з'явиться наскрізний отвір.
6
Для полегшення зняття і установки щитка видаліть нижню проушину кріплення. Потім візьміть ключ «на 10» і відверніть кріплення кришки головки. Щоб послабити натяг ланцюга, відверніть колпачковую гайку її натяжителя. Через ланцюг натисніть монтажкой на черевик натяжителя. Після того як плунжер натяжителя втопиться, затягніть колпачковую гайку.
7
Зігніть у контровочной шайби вусик і відверніть гвинт, що кріпить зірочку розподільного валу. Зніміть зірочку і підв'яжіть ланцюг, щоб оберегти її від падіння вниз. Починаючи від основної мітки, нанесіть на зірочку через 90 градусів ще три мітки. Це полегшить регулювання зазорів двигуна.
8
Зніміть корпус распредвала зі шпильок головки блоку, відвернувши гайки кріплення. Відверніть болти кріплення головки блоку, а потім викрутити болт у розподільника запалювання. Демонтуйте головку блоку з прокладкою. Ключем «на 13» відверніть гайки, службовці для кріплення опор двигуна.
9
Підніміть двигун над поперечиною, щоб зняти піддон. За допомогою домкрата підніміть автомобіль до відриву лівого переднього колеса. В головки болтів, що прикріплюють піддон, підставте упор і плавно опустіть машину. Ліва опора двигуна відійде від подушки. Вставте в щілину, брусок відповідного розміру і приберіть упор.
10
Відверніть гвинти піддону і зніміть його. Демонтуйте масляний насос, кришки шатунів з вкладишами. Легким постукуванням ручкою молотка витолкніте поршень з верхнім вкладишем і шатуном. Не міняйте вкладиші місцями, якщо не маєте намір міняти їх на нові. Очистіть верхню частину циліндра від нагару.
11
Верхнє компресійне кільце вставте в циліндр на глибину, що не перевищує 5 мм, і заміряйте щупами зазор в стику кільця S1. Пересунувши кільце на 8-10мм, заміряйте зазор S2. Розрахуйте знос циліндра за наступною формулою: (S2 - S1)/3,14. Якщо показник менше 0,15 мм, то замініть зношені кільця на номінальні.
12
Перевірте, чи підійдуть в циліндр нові кільця. Для цього помістіть їх в незношених, верхню частину циліндра. Стик у деяких кілець, якщо потрібно, пріпіліте надфілем. Зазори в стиках кілець в незношених циліндрах повинні лежати в таких межах: 0,30-0,45мм - для першого компресійного; 0,25-0,40мм - для маслос'емного і другого компресійного. При зношених циліндрах орієнтуйтеся на менші показники.
13
Перед установкою обкатайте кільця по канавках поршнів. Встановіть кільця на поршень. Будьте обережні і не зламайте досить жорстке друге кільце, що має виточку в нижній частині. Очистіть стикувальну поверхню блоку від нагару і залишків прокладки. Дві шатунні шийки колінчастого вала встановіть в нижній мертвій точці. Змастіть поршень і циліндр моторним маслом. Встановіть половинку вкладиша в шатун і також змастіть його. Вставте поршень в циліндр.