Як перекачати з телефону фото. Як перекачати контакт.

Не завжди під рукою є фотоапарат, тому на телефоні часто можуть зберігатися цікаві знімки, які займуть належне місце в фото колекції. Як же перенести їх на комп'ютер або інший телефон?
Вам знадобиться
  • - ІК-порт;
  • - Bluetooth;
  • - кабель для під'єднання телефону;
  • - карта пам'яті;
  • - кардрідер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Існує декілька способів обміну даними між стільниковим телефоном і іншими пристроями. Якщо в комплекті до мобільного йшов дата-кабель, ви можете в будь-який час підключити його до комп'ютера. Вставте кабель у потрібні роз'єми. На телефоні з'явиться повідомлення з вибором режим з'єднання. Ви можете використовувати пристрій як флешку або підключити як телефон з попередньою установкою програмного забезпечення.
2
Зазвичай драйвер йде в комплекті з телефоном на диску. Якщо при покупці не було додаткових носіїв інформації або ви втратили CD, можна скачати необхідне програмне забезпечення з офіційного сайту виробника. Перейдіть на сайті в розділ «Обслуговування», «Підтримка» або «Сервіс», англійською мовою Service, потім виберіть «Завантаження», або Downloads. Вкажіть модель стільникового телефону. Скачайте останню версію драйвера.
3
Встановіть програмне забезпечення і підключіть телефон через кабель. За допомогою програми ви зможете не тільки перекачати фото, але і зберегти базу контактів, переглядати повідомлення і дзвінки, а так само використовувати телефон як модем. Щоб перенести знімки, виберіть у програмі папку з фотографіями на телефоні. Відзначте потрібні кадри, скопіюйте їх і збережіть в папку на жорсткому диску.
4
Якщо в мобільному є карта пам'яті, і ви хочете перекачати фотографії з неї без кабелю, вам буде потрібно кардрідер. Виймайте носії інформації з телефону, попередньо вимкнувши його, якщо того вимагає інструкція. Помістіть картку в потрібний роз'єм на кардрідер. Зайдіть в «Мій комп'ютер». Знизу з'явиться новий знімний диск. Далі працюйте з картою пам'яті як з флешкою.
5
У більш ранніх моделях телефонів міг бути присутнім інфрачервоний порт для обміну даними між пристроями. Щоб ним скористатися, необхідно наявність ІК-порту як на передавальному, так і на приймаючому апараті. Для передачі фото між телефонами або з телефону на комп'ютер потрібно включити інфрачервоні порти, вибрати потрібний знімок і в меню використовувати пункт «Передати через ІК-порт». Передача здійснюється при прямому напрямку інфрачервоних датчиків один на одного на відстані 5-7 сантиметрів.
6
Для передачі даних по Bluetooth так же потрібно його наявність на передавальному і приймаючому пристроях. Увімкніть функцію блютус, виберіть одну або кілька фотографій і відправте їх через Bluetooth. Приймаючий дані повинен виявити ваш телефон в мережі і дозволити прийом файлів. При використанні блютус видимий контакт пристроїв не потрібно. Повідомлення даних можливий на відстані до 200 метрів. Але наявність перепон може значно скоротити цю відстань.
7
Якщо у вашому телефоні підключений безлімітний інтернет, ви можете завантажити фотографії в свій блог, на сайт або на електронну пошту. А потім відкрити знімки через інтернет з комп'ютера і зберегти їх на жорсткий диск. Якщо у вас таріфіціруемие з'єднання в мобільному, то закачка фотографій з телефону може коштувати дорого. Заздалегідь уточніть свій тариф.
Зверніть увагу
Якщо ви передаєте фото через Bluetooth, встановіть пароль на підключення до вашого телефону, щоб інші люди не змогли зберегти ваші дані.
Корисна порада
Періодично зберігайте фотографії з телефону на комп'ютер, щоб звільняти місце в пам'яті.