Як навчитися робити манікюр. Як зробити гарний манікюр будинку.

Іноді просто не вистачає часу, щоб сходити в салон краси і привести нігті в порядок. Як відомо, руки видають вік жінки, тому вони завжди повинні виглядати бездоганно. Проходити спеціалізовані курси зовсім необов'язково, якщо ви хочете навчитися робити манікюр самостійно.
Вам знадобиться
  • Пилка, ванночка для нігтів, паличка з апельсинового дерева, полірувальна пилочка, лак для нігтів, закріплювач лаку.
Інструкція
1
Перше, що необхідно зробити - це визначити форму нігтів. Ви самі повинні визначити довжину, з якою ви комфортно почуваєтеся. Підпилювати нігті бажано раз на тиждень, щоб підтримувати їх в хорошій формі. Підпилюйте нігті, рухаючись від країв до середини.
2
Коли форма нігтів готова, слід приділити особливу увагу кутикули. Опустіть ваші пальці в теплу воду на кілька хвилин, в середньому досить потримати їх 5-10 хвилин. Це необхідно для того, щоб шкіра отмокла, це дозволить видалити кутикулу безболісно. Потім паличкою з апельсинового дерева відсуньте кутикулу. Потім акуратно видаліть її за допомогою щипчиків. Після цієї процедури нанесіть на кутикулу живильний крем.
3
Потім відполіруйте нігті спеціальною пилкою. Таким чином ви підготуєте нігті до нанесення лаку. Спочатку слід наносити основу, щоб пластина нігтя не пожовтів. Потім нанесіть основний лак. Після - закріплювач, він необхідний для того, щоб лак довше протримався. Не забувайте про те, що лак слід наносити на сухі нігті, так він рівніше ляже.
Навіть якщо жінка буде ідеально одягнена і причесана, недоглянуті руки моментально її дискредитують. Для того, щоб цього не сталося, потрібно вміти робити манікюр правильно. Правильний манікюр - це не тільки покриття нігтів лаком, але і догляд за нігтями і шкірою рук.
Інструкція
1
Манікюр можна робити не тільки в салоні, але і вдома. Спочатку ця процедура може здатися досить складною, але з плином часу послідовність дій запам'ятається, і ви все станете робити автоматично. Для початку гарненько распарьте руки. Це потрібно зробити для того, щоб було легше позбутися задирок і кутікули.Распарівать руки можна в ванночці з морською сіллю, яка зміцнює нігті, а можна поєднати приємне з корисним і перед манікюр ом полежати у ванні з піною .
2
Після того, як ви витерли руки насухо, приступайте до коректування форми нігтів. Вибирати форму потрібно, виходячи з ваших природних даних. Якщо у вас короткі пальці, віддайте перевагу формі "овал", якщо довгі і середні - формі "квадрат" або "м'який квадрат". Щоб нігті не слоілісь, підпилюйте їх пилочкою в одному напрямку. Ножиці використовувати не рекомендується. Намагайтеся зробити так, щоб всі нігті були однакової форми. Якщо ви спиляли занадто багато на одному нігті - підрівняйте довжину у інших, різна довжина виглядає негарно.
3
Після того, як ваші нігті придбали красиву форму, подбайте про те, щоб вони були гладкими, без борозенок - це допоможе лаку довше на них держаться.Отполіровать нігті можна спеціальною пилкою, яка не шкодить нігтьової пластини, але надає їй дзеркальний блиск.
4
Після того, як ви привели нігті і кутикулу в ідеальний стан, пофарбуйте нігті лаком.В перший час краще вибирати світлі кольори, при нанесенні такого лаку огріхи будуть майже незаметнимі.Лак найкраще наносити в два шари (для щільності кольору ), а після нанесення використовувати засіб для сушки лаку.
5
Після того, як лак висохне, змастіть підставу нігтя лаком для кутикули - воно зволожить шкіру і додасть нігтям доглянутий вигляд.